Bugun...ALPLA, ilk defa ilaç ticaret fuarına katılıyor
Tarih: 05-03-2017 14:47:56 + -


Alpla, 8 -10 Mart tarihleri arasında CPhI İstanbul'da yerini alacak. Farmasötik ürünlere ve jenerik ilaçlara ilişkin standart ambalajlama tedarikçisi olarak ilk kez fuara katılacak Alpla özel ambalajlama çözümlerini ziyaretçileri ile buluşturacak.

facebook-paylas
Tarih: 05-03-2017 14:47

ALPLA, ilk defa ilaç ticaret fuarına katılıyor

Özel ambalajlama çözümleri üreten ve 43 ülkede 160 birimle faaliyet gösteren Alpla, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesi için saygın bir ticaret fuarı olan CPhl İstanbul’a ilk kez katılıyor. 8-10 Mart 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuar farmasötik ve biyoteknoloji alanında çalışan şirket ve profesyonelleri bir araya getiriyor.

 

 

Mısır'daki iş ortaklığı, sektörde uzmanlık sağlıyor

 

 

Alpla, 2016 yılında Mısırlı Taba-Group'u satın alarak, farmasötik ürünlerine yönelik standart ambalaj ürün yelpazesini genişletti. 29 yıllık bir tecrübeye sahip olan Taba, güvenlik kapakları, şişeler, meyve suyu makineleri, göz ve burun damlaları üretiminde öncü rolü oynuyor.

 


 
Alpla içecek, gıda, kozmetik ürün, ev eşyası, temizlik ve yıkama maddeleri, yağ ve kayganlaştırıcı ürün endüstrileri dahil olmak üzere birçok endüstriden uluslararası ve bölgesel müşteriler ile çalışmakta.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ŞİRKETLER Haberleri

YUKARI