Bugun...EGEPLASDER’de Erol Paksu yeniden başkanlığa seçildi
Tarih: 01-03-2017 00:53:06 + -


Ege Bölgesi'ndeki plastik sanayicilerini bir araya getiren Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği (EGEPLASDER) Olağan Genel Kurul Toplantısı'nı geride bıraktığımız hafta sonu gerçekleştirdi. Genel Kurul Toplantısı sonucunda yeniden başkanlığa seçilen Erol Paksu; "Benimle birlikte aynı hassasiyeti ve fedakarlığı gösteren tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim” dedi.

facebook-paylas
Tarih: 01-03-2017 00:53

EGEPLASDER’de Erol Paksu yeniden başkanlığa seçildi

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Plastik Meslek Komitesi üyeleri tarafından 2001 yılında sektör mensuplarını bir çatı altında toplamak, mesleki konularda bilgi alışverişinde bulunmak, plastik sektörüyle ilgili ekonomik kültürel ve sosyal konularda fikir üretmek amacıyla kurulan Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği (EGEPLASDER) genel kurul toplantısını dernek merkezinde gerçekleştirdi.

 

 

Tek listeyle gidilen seçimlerde Başkan Erol Paksu oy birliğiyle yeniden yönetim kurulu başkanlığına seçildi. Toplantıda konuşan Paksu, 16 yıldır başkanlık görevini yürüttüğünü ve son kez bu dönemde görev yapmak istediğini vurguladı.

 

EGEPLASDER’in sektör savunuculuğu, sorunlara çözüm üretim ve üyelerin birbiriyle ticari-sosyal ilişkilerini geliştirmede çalışmalar yaptığını vurgulayan Paksu, “Kurucu üyemiz ve onursal başkanımız Sayın Salih Esen’in de desteğiyle kurduğumuz derneğimiz sektördeki firmaların birbirlerini tanımalarını ve ticari ilişkiler kurmalarını da sağladı. EGEPLASDER’den önce kimse kimseyi tanımıyordu. Biz büyük bir aile olduğumuzu gösterdik” dedi.

 

 

Derneğin, İzmir Menemen Plastik İhtisas Sanayi Bölgesi’nin kuruluşunda da önemli bir rol üstlendiğini dile getiren Paksu; “Sanayi bölgemiz önemli bir aşama kaydetti. EGEPLASDER olarak en başından beri bu sürecin içerisindeyiz. Önceleri çekimser duran birçok firma bugün bölgeden yer alabilmek için birbiriyle yarışıyor. 2018 yılında bütün fabrikalarımızın çalışır hala geleceğini düşünüyorum” dedi.

 

 

Yeni dönemde Erol Paksu başkanlığında oluşan yönetim kurulu üyeleri Şener Gencer, Hakkı Türker, Kazım Sertdemir, Fatih Keçeci, Gülçin Güloğlu, Anıl Türksoy, Ahmet Yalçınkaya, Altan Çığırgil, Güven Toyman, Lütfü Büyükkasap, Mustafa Turgut ve Egemen Uçar'dan oluştu.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER STK'LAR Haberleri

YUKARI