Bugun...Global plastik endüstrisi Ukrayna'da buluşuyor
Tarih: 17-02-2017 17:01:31 Güncelleme: 17-02-2017 17:50:31 + -


Plastik endüstrisi Doğu Avrupa'nın önemli fuarlarından Plast Expo Ukrayna'da buluşmaya hazırlanıyor. 28-30 Mart 2017 tarihleri arasında Ukrayna, Kiev'de gerçekleştirilecek olan Uluslararası Plastik Ticaret Fuarı 9. kez kapılarını açacak.

facebook-paylas
Tarih: 17-02-2017 17:01

Global plastik endüstrisi Ukrayna'da buluşuyor

Sektördeki en son bilimsel ve teknolojik başarıların gösterilmesi ve aynı zamanda firma ve ziyaretçiler arasındaki ticari, ekonomik ve ticari işbirliklerinin kurulmasının hedeflendiği organizasyon International Exhibition Centre Ltd. tarafından düzenleniyor.

 

 

Plast Expo Ukrayna Fuarı, hammadde üretiminden makina imalat teknolojileri ve teknolojik süreçlerinin otomasyonuna kadar plastik ve kauçuk işleme alanındaki profesyonelleri bir araya getiren tek fuar olma özelliği taşıyor.

 

 

Fuarda plastik ve kauçuk işleme makine ve aksamları, yardımcı ekipmanlar, plannstik hammaddeler ile katkı ve dolguları, Dünyadan inovatif yenilikler ve gelişmeler bir arada sergilenecek olup, Türkiye'den katılımcı firmalar T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından da yüzde 50 teşvik kapsamı dahilindedir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ETKİNLİKLER Haberleri

YUKARI