Bugun...

"abd'ye ihracat" İLE İLGİLİ HABERLER

Kimya ihracatçıları vize krizi dinlemedi
Kimya sektörü ihracatta yakaladığı yükseliş ivmesini Ekim ayında da sürdürdü. İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhr..
Plastik ihracatı Ağustos'ta yüzde 15 arttı
Kimya ihracatından güzel haberler gelmeye devam ediyor. Ağustos ayındaki yüzde 21’lik rekor artış kimya ihracatçısına çi..
Kimya ihracatçılarından 10 adımlık strateji planı
Kimya sektörünün ihracat hedeflerine liderlik eden İKMİB, ihracatın 2017-2023 yıllarına dair rotasını belirlemek üzere A..
Akyüz'den alternatif pazarlara açılım çağrısı
Kimya sektörünün 2016 yılı sonunda yaklaşık 15 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirmesi bekleniyor. Sektörün 2017 yılı h..
Kimya ihracatı düşüşünü sürdürüyor
Kimyevi maddeler ve mamulleri sektöründe Kasım ayı ihracat rakamları açıklandı. İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İ..
Kimya ihracatının yıldızları ödüllendirildi
Kimya, son yıllardaki ihracat hamlesi ile Türkiye ekonomisinin en dinamik sektörleri arasındaki yerini sağlamlaştırıyor...
İtalya’ya plastik ihracatı yüzde 68 arttı
Kimya ihracatçıları 2016 yılına dair umutlarını Avrupa Birliği ülkelerinden gelen taleple korudu. Otomotiv ile hazır giy..
Kimya ihracatı 2 ayda 2 milyar doları aştı
Kimya ihracatı miktar bazında yüzde 36 artarken değer bazında yüzde 2,5 oranında geriledi. İKMİB tarafından açıklanan ve..
Türkiye kauçuk sektörü temsilcileri Güney Afrika yolunda
Yeni pazar arayışları ve ihracat olanaklarını geliştirmek adına girişimlerde bulunan kauçuk sektörü temsilcileri Mayıs a..
İhracat gelirleri petrol fiyatlarına paralel düşüş trendinde
Petrol fiyatlarında düşüş kimyevi maddeler ve mamulleri ihracatını olumsuz etkiledi. İhracat yılın ilk ayında miktar baz..
YUKARI