Bugun...

"actera group" İLE İLGİLİ HABERLER

Alman otomotiv devinden büyüme rekoru
Dünya genelinde 7 bin çalışanı, 35 bin çeşit ürün gamı ve 895 milyon euroluk dev cirosu ile otomotiv sektöründe kendi al..
Sipil’in otomasyon yatırımı ek istihdam kapısı açacak
Sipil Plastik otomasyon alanında teknolojik yatırımlarıyla kalite ve verimliliği en üst seviyeye taşıyor. Sipil Group iş..
Propak Ambalaj'ın satışı gündemde
Ambalaj sektöründe Korozo Ambalaj’ın özel girişim sermayesi Actera Group tarafından satın alınmasının ardından, kaynakla..
ALPLA, ilk defa ilaç ticaret fuarına katılıyor
Alpla, 8 -10 Mart tarihleri arasında CPhI İstanbul'da yerini alacak. Farmasötik ürünlere ve jenerik ilaçlara ilişkin sta..
Türk ambalaj devi Actera Group’a satıldı
Finansal danışmanlığını ÜNLÜ & Co’nun yürüttüğü, Korozo Ambalaj’ın Actera Group ile gerçekleştirdiği ortaklık süreci baş..
Alman kimya devinden Türkiye’ye yatırım
Avrupa’nın lider kimyasal ve doğal hammadde üreticisi Nordmann Rassmann, Türkiye ofisini açtı. Nordmann Rassmann GmbH Ge..
Plastay Grup'a iflas erteleme
Plastay Group bünyesindeki üç şirket, bir yıllık süre için iflas erteletti. Geçtiğimiz yıl sonu 155 milyon TL ciro elde ..
Lider kenar bandı üreticisinden yeni ürün koleksiyonu
Dünyanın en büyük üçüncü büyük kenar bandı üreticisi konumunda bulunan Roma Plastik, Ar-Ge ve tasarım ekibinin ortak çal..
Ravago Grubu şirketleri güçlerini Ravago Petrokimya altında birleştirdi
Türkiye’de yaptığı yatırımlarla plastik sektörünün en önemli oyuncularından biri olan Belçikalı petrokimya devi Ravago, ..
 Ünver Group’un silikon hortum üretim hattı hizmete giriyor
Bursa’da, 13 bin metrekarelik alanda 180 kişilik kadrosuyla otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Ünver Group, otomotiv ..
YUKARI