Bugun...

"ahmet özkayan" İLE İLGİLİ HABERLER

MAKTEK İzmir 250 milyon dolarlık iş hacmi sağlayacak
Makina sektörünün Ege Bölgesi’ndeki en büyük buluşması MAKTEK İzmir Fuarı, 4 Ekim 2017 günü Fuarİzmir’de kapılarını açtı..
EGEPLASDER’de Erol Paksu yeniden başkanlığa seçildi
Ege Bölgesi'ndeki plastik sanayicilerini bir araya getiren Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği (EGEPLASDER) Olağa..
Koreli Songwon, Biesterfeld Türkiye ile dağıtım anlaşması yaptı
52 yıldır Güney Kore’de kimyasallar ve plastik sektörü için katkı maddelerinin geliştirilmesi, üretimi ve tedariğinde ön..
Gür: “Çevre dostu olmayan plastik olabilir mi?”
Türkiye’nin ilk sivil toplum yapılanmalarından biri olan Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER), Avrupa Birliği Bakanlığı..
Bandırma kimya sanayiinin merkezi haline geliyor
Balıkesir'in Bandırma ilçesinde yapılacak temiz sanayi ve çevreci liman projesi ile önümüzdeki 10 yıl içinde 11 milyar E..
PAGEV sektör oyuncularını buluşturmaya devam ediyor
PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) plastik sektörü ile plastik sektörünün mamul ve..
KSP başkanlığında görev değişimi
Kimya sektörünün en önemli çatı organı konumundaki Kimya Sektör Platformu’nun yeni Başkanı, Boya Sanayicileri Derneği (B..
PAGEV Başkanlığına Yavuz Eroğlu seçildi
Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV)'nın 15 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilen ol..
EGEPLASDER’de Erol Paksu dönemi devam ediyor
Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği’nin (EGEPLASDER) 7’nci olağan Genel Kurulunda, kuruluşundan itibaren başkanlı..
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
YUKARI