Bugun...

"ar-ge merkezi" İLE İLGİLİ HABERLER

Bursa, Dünya otomotiv devlerine ev sahipliği yapacak
Bursa Organize Sanayi Bölgesi (BOSB), Dünya Otomotiv Buluşmaları Toplantısını Bursa’ya getiriyor. Konu ile ilgili düzenl..
İhracata Türk Ticaret Merkezi katkısı
Kimya sektörü ihracatta yakaladığı yükseliş ivmesini Eylül ayında da sürdürdü. İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İh..
GAPPlast 2017 Fuarı'nın ikincisi gerçekleşti
Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi'nde ikinci kez düzenlenen GAPPLAST2017 Plastik, Ambalaj, Kimya Teknolojileri, Hammadde v..
Pimtaş sanayi üniversitesi olma hedefinde
Yeni tasarımlara kapı açacak Ar-Ge merkezini devreye alan boru ek parçaları üreticisi Pimtaş Plastik, zamanla mükemmeliy..
ALPLA, ilk defa ilaç ticaret fuarına katılıyor
Alpla, 8 -10 Mart tarihleri arasında CPhI İstanbul'da yerini alacak. Farmasötik ürünlere ve jenerik ilaçlara ilişkin sta..
18 plastik firması TTM'de öncü oldu
Türkiye'nin ihracatını artırmayı hedefleyen ve projeden yararlanıcı firmaların ürünlerini sergilemelerine imkan tanıyan ..
Plastik sektörüne yeni mükemmeliyet merkezi
Hacettepe Üniversitesi bünyesinde oluşturulacak Plastik ve Kauçuk Bilimi ve Teknolojileri Test ve Mükemmeliyet Merkezi i..
Sektör “Plastik Mükemmeliyet Merkezi”ne kavuşuyor
PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) 2015 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı'nı Küçü..
PAGEV'in 25. Yıl İftarında sektöre Ar-Ge merkezi müjdesi
Plastik sektörünün birleştirici gücü PAGEV, 25. yılında tüm plastik sektörü ailesini iftar yemeğinde bir araya getirdi. ..
Avrasya'nın ilk ve tek fleksibıl ambalaj fuarı 2 Nisan'da açılıyor
Yağmur Fuarcılık ve FASD (Fleksibıl Ambalaj Sanayicileri Derneği) tarafından düzenlenen Avrasya'nın ilk ve tek fleksib..
YUKARI