Bugun...

"atık yönetimi" İLE İLGİLİ HABERLER

Atık Yönetimi Paneli 18 Ekim'de Ankara'da başlıyor
Türkiye'deki atık sektörünün önde gelen kurum ve kuruluşlarının 2010 yılından beri desteklediği Türkiye'de Tüm Yönleriyl..
Öztürk:
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı öncülüğünde Antalya'da düzenlenen Atık Yönetimi Sempozyumu'nde konuşan Çevre ve Şehircilik..
PAGEV Viyana'da Türkiye'deki atık yönetimini anlattı
İyi bir atık yönetiminin sağlanması için çalışmalar yapan dünya plastik endüstrisi, atık yönetimi ve geri dönüşüm konusu..
Petkim'e TSE'den Risk Yönetimi Sistemi Doğrulama Belgesi
Petkim, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından TS ISO 31000 Risk Yönetimi Doğrulama tetkikini başarıyla tamamlayar..
Dr. Kent, maliyet azaltma yöntemlerini anlattı
Plastik Sanayicileri Derneği’nin (PAGDER) organize ettiği “Plastik Sanayinde Maliyet Yönetimi Semineri” için İstanbul’..
Çevre teknolojileri fuarı REW açılıyor
12. Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul 2016, 28-30 Nisan tarihleri arası..
Cengiz:
Günümüzde kaynakların sürdürülebilirliği ve çevreci bir yaşam için geri dönüşümün önemi giderek artıyor. Türkiye’nin amb..
Atıklar nehirleri temizleyecek
Uşak'ta bir girişimci tarafından geliştirilen, yakma teknolojisi sayesinde, gaz halini alabilen katı atıklardan enerji e..
Atık Yönetimi Sempozyumu Antalya'da gerçekleştirilecek
T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü’nün öncülüğünde, Atık Yönetimi ile ilgili uygulamaları..
2020 yılında plastik çöp olmayacak
2012 yılında plastik atıklarının yüzde 36’sını enerji geri kazanımında, yüzde 26’sını geri dönüşümde kullanan, yüzde 38’..
YUKARI