Bugun...

"bopp film" İLE İLGİLİ HABERLER

Polinas Plastik, Propak Ambalaj’ı aldı
Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin dolaylı bağlı ortaklığı Polinas Plastik Sanayii ve Ticareti A.Ş., Pro..
Kullan-at sektörüne yeni bir oyuncu: Duck Grup
Elektronik, gıda ve inşaat alanında yaklaşık yarım asırdır faaliyetlerine devam eden Duck Grup, gıda dışı hızlı tüketim ..
İtalyan Novamont'ten çevreci film üretimi
İtalyan biyokimya şirketi Novamont, şeker ve su gibi yenilenebilir kaynaklara sahip plastiklerin üretiminde kullanılan k..
BOPP film ithalatındaki haksız rekabet başvurusu sonlandırıldı
Ambalaj ve etiketleme malzemeleri olarak kullanılan BOPP filmler için yürütülen damping soruşturmasının "önlem alınmaksı..
İsmet Ambalaj, Polinas Plastik'in yüzde 23'ünü aldı
Gözde Girişim bağlı ortaklığı İsmet Ambalaj, film üreticisi Polinas Plastik'in yüzde 23'ünü satın aldı. Gözde Girişim Se..
Savaşkan'dan gençlere tavsiye;
Süper Film Genel Müdürü Gültekin Savaşkan, Gaziantep Üniversitesi'nde katıldığı bir programda Gıda, Tekstil, Fizik, Endü..
Naksan büyümede hız kesmiyor
Türkiye plastik sektörünün üretim ve ihracatta ilk sıralarda yer alan firmalarından Naksan Plastik, Türkiye’nin en büyük..
Fleksibıl ambalaj üreticileri Pack-İst'de
Son yıllarda Avrupa fleksibıl ambalaj üretimi ve pazarında en hızlı gelişen ülkelerden birisi konumunda bulunan Türkiye,..
Ekonomi Bakanlığından PET film ithalatına soruşturma
Hindistan menşeli polietilen tereftalat (PET) filmlerin ithalinde uygulanan sübvansiyona karşı telafi edici vergi şeklin..
YUKARI