Bugun...

"bopp ithalatı" İLE İLGİLİ HABERLER

PET hammaddesi için korunma önlemi
Ekonomi Bakanlığı tarafından polietilen tereftalat ithalatında üç yıl süreyle ek mali yükümlülük şeklinde korunma önlemi..
Polinas Plastik, Propak Ambalaj’ı aldı
Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin dolaylı bağlı ortaklığı Polinas Plastik Sanayii ve Ticareti A.Ş., Pro..
Plastik oyuncakta yıl sonu hedefi 106 milyon dolar
Çocukların gelişimi ve eğitimi için vazgeçilmez olan oyuncakları Çin’in elinden kurtarmak ve sektörü tekrar ayağı kaldır..
Ekonomi Bakanlığı PTA ithalatına soruşturma başlattı
Petkim, İspanya ve Belçika Krallıkları ile Kore’den yapılan tereftalik ithalatını Ekonomi Bakanlığı’na şikayet etti. Pet..
BOPP film ithalatındaki haksız rekabet başvurusu sonlandırıldı
Ambalaj ve etiketleme malzemeleri olarak kullanılan BOPP filmler için yürütülen damping soruşturmasının "önlem alınmaksı..
İsmet Ambalaj, Polinas Plastik'in yüzde 23'ünü aldı
Gözde Girişim bağlı ortaklığı İsmet Ambalaj, film üreticisi Polinas Plastik'in yüzde 23'ünü satın aldı. Gözde Girişim Se..
Biliktü'den plastik sektörü değerlendirmesi
2015 yılında plastik sektörü ihracatının parite kaybına bağlı olarak yüzde 13,7 azaldığını söyleyen Biliktü, "İhracatımı..
ABS hammaddesinde gümrük vergisi kaldırıldı
Bakanlar Kurulu'nun, Tarife Kontenjanı Uygulanması Hakkında Karar'ın yürürlüğe konulması kararı, Resmi Gazete’de yayınla..
İSO'dan plastik sanayicilerine çözüm odaklı seminer
İstanbul Sanayi Odası organizasyonunda düzenlenen toplantıda sorunlarını kamu otoritelerine aktarma imkanı bulan plastik..
İran menşeili polietilene gözetim
Ekonomi Bakanlığı'nın, İthalatta Gözetim Uygulanmasına İlişkin Tebliği, 22 Nisan'da Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlü..
YUKARI