Bugun...

"clariant iran plast" İLE İLGİLİ HABERLER

Clariant ve Huntsman'ın birleşme kararı iptal edildi
Clariant ve Huntsman Corporation ortak bir açıklama yaparak, teklif edilen eşit birleşmeyi karşılıklı olarak feshettikle..
Clariant İran'da “İnsanlar için Değer Yaratmak” anlayışını sundu
Clariant’ın İran pazarına yeniden girişinin ardından şirket, İran’daki plastik sektörü için kapsamlı ürün ve hizmet port..
Plast Eurasia İstanbul Fuarı, yüzde 90 doluluk oranına ulaştı
Plastik sektöründe yaşanan pozitif gelişmeler, sektörün gün geçtikçe büyümesi ve elde edilen ihracat rakamları Plast Eur..
İran'ın konsolosluk onay şartı ticareti yavaşlattı
24 Temmuz 2017 gününden itibaren, İran’dan yapılan her türlü ithalat sırasında kullanılan faturanın, İran’daki Türk Kons..
Clariant ve Huntsman birleşiyor
Dünyanın önde gelen özel kimyasallar şirketi Clariant ve Huntsman 2017 sonuna kadar tamamlanması hedeflenen birleşmeyle ..
Avrupa’nın en büyük plastik fuarı Aralık'ta İstanbul'da
Plastik üretimi Türkiye’de oldukça yüksek bir potansiyele sahip. Sektör, sahip olduğu bu potansiyeli 2016 yılında 205 ül..
Türkiye plastik sektörü pnTurkey ile yurtdışına açılıyor
Plastik sektörünün güncel içerikli haber portalı plastonline, 10. yılında yeni bir girişime imza atıyor. pnTurkey.com po..
Global plastik endüstrisi Ukrayna'da buluşuyor
Plastik endüstrisi Doğu Avrupa'nın önemli fuarlarından Plast Expo Ukrayna'da buluşmaya hazırlanıyor. 28-30 Mart 2017 tar..
Plast Eurasia ziyaretçi sayısı 50 bine yaklaştı
26. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı, 957 firma ve firma temsilciliği ile 48 bin 725 yerli ve yabancı sekt..
Manav:
Avrupa’da her yıl düzenlenen en büyük plastik fuarı olma özelliği taşıyan Plast Eurasia İstanbul Fuarı ile ilgili sektör..
YUKARI