Bugun...

"enerji piyasası düzenleme kurulu" İLE İLGİLİ HABERLER

EPDK'dan üretimi durduracak girişim
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından gündeme getirilen “Son Kaynak Tedarik Tarifesi’nin Düzenlenmesi Hakkında Teb..
Öztürk:
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı öncülüğünde Antalya'da düzenlenen Atık Yönetimi Sempozyumu'nde konuşan Çevre ve Şehircilik..
Yavuz Eroğlu yeniden PAGEV Başkanlığı’na seçildi
Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörleri arasında yer alan plastik sektörünün temsilciliğini üstlenen Türk Plastik Sana..
Plastik sektörü Türkiye Petrokimya Konferansı’nda buluşuyor
Asya, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da sektör oyuncularını bir araya getirmeye devam eden ChemOrbis’in 5. Türkiye Konferan..
Sektör “Plastik Mükemmeliyet Merkezi”ne kavuşuyor
PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) 2015 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı'nı Küçü..
Enerji verimliliği politikası ile 3906 TEP tasarruf
Mart ayı içerisinde Enerji Bakanlığı’ndan ‘2015 Yılı Sanayide Enerji Verimliliği Proje Yarışmasında Birincilik Ödülü’nü ..
PAGDER'den tasarruf ettirecek seminer
Enerji verimliliği konusunda dünyanın önde gelen uzmanlarından İngiliz Dr. Robin Kent bir kez daha Türk plastikçileri il..
EVSİD’ten 1.yıla özel gala yemeği
2014 yılı Aralık ayında kurulan Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği (EVSİD), birinci yıl dönümün..
1 milyon kilowattlık dev elektrik tasarrufu
Polisan Kimya, 1 yılda "1 Milyon kWh" elektrik tasarrufuna imza attı.
Gür:
Türkiye plastik sektörünün en köklü, etkin ve güçlü temsilcisi PAGDER (Plastik Sanayicileri Derneği), sektörün son günce..
YUKARI