Bugun...

"enjeksiyon eğitimi" İLE İLGİLİ HABERLER

Türk plastik eğitmenleri Avrupalıları eğitecek
Türkiye plastik sektörü firmalarına yönelik eğitim ve danışmanlık hizmeti veren Ege Mühendislik ve Danışmanlık’ın eğitim..
PAGEV sektöre kazandırılacak öğrencileri bekliyor
Öğrenci mezun olunca iş, sanayici yetişmiş ara eleman bulamıyor. Eğitim sisteminin kronik hale gelmiş bu sorununu ortada..
Gür: Zaman kaybına tahammül kalmadı
• Uluslararası seminerlerle başarılı organizasyonlara imza atan Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER) dünya devlerinin d..
Plastik sanayi mükemmeliyette ilerliyor
Uluslararası seminerlerle başarılı organizasyonlara imza atan Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER) dünya devlerinin dan..
Ege Mühendislik’ten “Polimer Malzemeler Eğitimi”
Plastik sektörü özelinde teknik eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunan Ege Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri interne..
Okul-Sanayi İşbirliği:İstanbul Modeli projesi hayata geçti
İstanbul Sanayi Odası ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği yaparak İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi..
Endüstri 4.0 plastik enjeksiyon prosesinde yenilikler sunuyor
Sanayinin ötesine geçilen bir dönemin başladığı herkesçe kabul edilmiş durumda. Bu dönemin adı "Endüstri 4.0". Dünya pl..
Kimya sektörünün eğitim platformu 5 dilde yayında
Kimya sektörünün işgücü niteliğini artırmayı hedefleyen İKMİB (İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birl..
PAGEV sektör oyuncularını buluşturmaya devam ediyor
PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) plastik sektörü ile plastik sektörünün mamul ve..
Rauwendaal deneyimlerini paylaştı
PAGDER’in (Plastik Sanayicileri Derneği), plastik sanayisinde yüksek maliyetlerden birine yol açan ekstrüzyon sorunların..
YUKARI