Bugun...

"erdal bahçıvan" İLE İLGİLİ HABERLER

Bahçıvan:
Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) Yönetim Kurulu Üyelerinin İstanbul Sanayi Odası..
Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu açıklandı
İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu - 2015 Yılı Araştırması” sonuçlarına göre, sanayi..
EVSİD’ten 1.yıla özel gala yemeği
2014 yılı Aralık ayında kurulan Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği (EVSİD), birinci yıl dönümün..
Gür:
Türkiye plastik sektörünün en köklü, etkin ve güçlü temsilcisi PAGDER (Plastik Sanayicileri Derneği), sektörün son günce..
Bahçıvan: “Plastik sektörü ithalata bu kadar bağımlı olmayı hak etmiyor”
Türkiye’nin en köklü sektörel derneklerinden biri olan Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER) yönetimi İstanbul Sanayi Od..
Bakan Zeybekçi, sanayicileri dinledi
İstanbul Sanayi Odası (İSO) Meslek Komiteleri (MESKOM) Ortak toplantısı, 11 Eylül'de Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin k..
İş dünyasının İran heyecanı
İran ile BM Güvenlik Konseyi’nin 5 daimi üyesi ve Almanya’nın yürüttüğü nükleer müzakerelerde anlaşmaya varıldı. 12 yıld..
“Tasarruf edilen enerji miktarı, kullanılan enerjiye yaklaştı”
İstanbul Sanayi Odası’nda, kamu yetkilileri ile sanayicilerin bir araya geldiği toplantıda enerjinin verimli kullanımına..
KKDF kalktı, sanayide yatırımların önü açıldı
Yatırım mallarının ve ara malların vadeli ithalatında Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu (KKDF) oranını yüzde 6'dan yüzde ..
Kimyada 12 stratejik hedef belirlendi
İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) kimya sanayi meslek komiteleri ve sivil toplum kuruluşları katkılarıyla oluşturulan “Kim..
YUKARI