Bugun...

"evsid" İLE İLGİLİ HABERLER

EVSİD, algıyı değiştirmeye devam ediyor
Türk ev ve mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteren üretici firmaların ihracat imkanlarını arttırabilmek amacıyla ku..
Ev ve mutfak eşyaları sektöründe yeni rota: Güney Afrika
Türk ev ve mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteren firmaların ihracat pazarlarını geliştirmek ve yeni pazarlara gir..
İlk yarıda 17,7 milyar dolarlık plastik mamul ürettik
Plastik, Türkiye ekonomisinin üretim ve ihracatta en dinamik sektörlerinden biri konumunda yer alıyor. PAGEV çoğunluğu K..
Sektör kurumlarından darbe girişimine karşı tek ses
15 Temmuz Cuma akşamı başlayan Türk Silahlı Kuvvetleri içerisindeki bir grup yapılanmanın gerçekleştirdiği darbe girişim..
Ev ve mutfak eşyaları sektöründen 1000 görüşme
Türk ev ve mutfak eşyaları sektörü temsilcileri EVSİD Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği organi..
Güral:
EVSİD Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği'nin düzenlediği "Bilen Konuşuyor" söyleşileri kapsamın..
EVSİD’ten 1.yıla özel gala yemeği
2014 yılı Aralık ayında kurulan Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği (EVSİD), birinci yıl dönümün..
EVSİD’ten 70 bin kilometrelik ihracat yolculuğu
Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği (EVSİD) faaliyetlerine hızlı başladı. Sadece ev ve mutfak eş..
Ev ve mutfak eşyaları sektöründen Güney Amerika'da 123 görüşme
Alternatif pazarların ihracata olan etkisinin farkında olan İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçıları Birliği..
YUKARI