Bugun...

"geri dönüşüm strateji belgesi" İLE İLGİLİ HABERLER

Çöpü atıklardan ayırmayana para cezası
İngiltere’de çöp kurallarını ihlal edenleri tespit etmek için kamera kayıtları kullanılıyor ve kurallara uymayanlar 60 s..
Pedallar geri dönüşüm için çevrilecek
Sürdürülebilir bir çevre ve geri dönüşüm bilinci için Türkiye’nin dört bir yanını dolaşan PAGÇEV bu kez “Bisiklet” ile y..
Plastik malzemeler sundukları gelişim, rahatlık ve maliyet tasarrufu ile neredeyse hayatımızın her alanına girmiş durumd..
Türkiye Makine Sektörü Strateji Belgesi yayınlandı
2017-2020 Türkiye Makine Sektörü Strateji Belgesi Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi. Bilim, Sanayi ve Teknoloj..
Öztürk:
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı öncülüğünde Antalya'da düzenlenen Atık Yönetimi Sempozyumu'nde konuşan Çevre ve Şehircilik..
PAGEV Viyana'da Türkiye'deki atık yönetimini anlattı
İyi bir atık yönetiminin sağlanması için çalışmalar yapan dünya plastik endüstrisi, atık yönetimi ve geri dönüşüm konusu..
Petkim'e TSE'den Risk Yönetimi Sistemi Doğrulama Belgesi
Petkim, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından TS ISO 31000 Risk Yönetimi Doğrulama tetkikini başarıyla tamamlayar..
Her üç kişiden biri atıklarını geri dönüştürüyor
ÇEVKO Vakfı’nın ambalaj atıklarının geri dönüşümü konusunda tüketici tutum ve davranışlarını ölçmeyi amaçlayan “İstanbul..
Belaruslular faturalarını atıklarla ödeyecek
Belarus'taki Rogaçev şehri sakinlerinin su, gaz ve elektrik borçlarını atıklarla ödeyebilecekleri belirtildi. Belarus'un..
Emirates'ten sürdürülebilirlik örneği
Birleşik Arap Emirlikleri'nin havayolu şirketi Emirates, yüzde 100 geri dönüştürülmüş plastik şişelerden üretilen yeni b..
YUKARI