Bugun...

"geri dönüşüm strateji belgesi" İLE İLGİLİ HABERLER

Plastik malzemeler sundukları gelişim, rahatlık ve maliyet tasarrufu ile neredeyse hayatımızın her alanına girmiş durumd..
Türkiye Makine Sektörü Strateji Belgesi yayınlandı
2017-2020 Türkiye Makine Sektörü Strateji Belgesi Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi. Bilim, Sanayi ve Teknoloj..
Öztürk:
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı öncülüğünde Antalya'da düzenlenen Atık Yönetimi Sempozyumu'nde konuşan Çevre ve Şehircilik..
PAGEV Viyana'da Türkiye'deki atık yönetimini anlattı
İyi bir atık yönetiminin sağlanması için çalışmalar yapan dünya plastik endüstrisi, atık yönetimi ve geri dönüşüm konusu..
Petkim'e TSE'den Risk Yönetimi Sistemi Doğrulama Belgesi
Petkim, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından TS ISO 31000 Risk Yönetimi Doğrulama tetkikini başarıyla tamamlayar..
Her üç kişiden biri atıklarını geri dönüştürüyor
ÇEVKO Vakfı’nın ambalaj atıklarının geri dönüşümü konusunda tüketici tutum ve davranışlarını ölçmeyi amaçlayan “İstanbul..
Belaruslular faturalarını atıklarla ödeyecek
Belarus'taki Rogaçev şehri sakinlerinin su, gaz ve elektrik borçlarını atıklarla ödeyebilecekleri belirtildi. Belarus'un..
Emirates'ten sürdürülebilirlik örneği
Birleşik Arap Emirlikleri'nin havayolu şirketi Emirates, yüzde 100 geri dönüştürülmüş plastik şişelerden üretilen yeni b..
Kimya ihracatçılarından 10 adımlık strateji planı
Kimya sektörünün ihracat hedeflerine liderlik eden İKMİB, ihracatın 2017-2023 yıllarına dair rotasını belirlemek üzere A..
Plastik sanayicileri geri dönüşüm komisyonu istiyor
Tüketim alışkanlıkları ve alışveriş eğilimleri giderek değişime uğruyor. Dünya ‘kullan-geri dönüştür-tekrar kullan’ anla..
YUKARI