Bugun...

"geri dönüşüm" İLE İLGİLİ HABERLER

Çöpü atıklardan ayırmayana para cezası
İngiltere’de çöp kurallarını ihlal edenleri tespit etmek için kamera kayıtları kullanılıyor ve kurallara uymayanlar 60 s..
Pedallar geri dönüşüm için çevrilecek
Sürdürülebilir bir çevre ve geri dönüşüm bilinci için Türkiye’nin dört bir yanını dolaşan PAGÇEV bu kez “Bisiklet” ile y..
Plastik malzemeler sundukları gelişim, rahatlık ve maliyet tasarrufu ile neredeyse hayatımızın her alanına girmiş durumd..
Öztürk:
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı öncülüğünde Antalya'da düzenlenen Atık Yönetimi Sempozyumu'nde konuşan Çevre ve Şehircilik..
PAGEV Viyana'da Türkiye'deki atık yönetimini anlattı
İyi bir atık yönetiminin sağlanması için çalışmalar yapan dünya plastik endüstrisi, atık yönetimi ve geri dönüşüm konusu..
Her üç kişiden biri atıklarını geri dönüştürüyor
ÇEVKO Vakfı’nın ambalaj atıklarının geri dönüşümü konusunda tüketici tutum ve davranışlarını ölçmeyi amaçlayan “İstanbul..
Belaruslular faturalarını atıklarla ödeyecek
Belarus'taki Rogaçev şehri sakinlerinin su, gaz ve elektrik borçlarını atıklarla ödeyebilecekleri belirtildi. Belarus'un..
Emirates'ten sürdürülebilirlik örneği
Birleşik Arap Emirlikleri'nin havayolu şirketi Emirates, yüzde 100 geri dönüştürülmüş plastik şişelerden üretilen yeni b..
Plastik sanayicileri geri dönüşüm komisyonu istiyor
Tüketim alışkanlıkları ve alışveriş eğilimleri giderek değişime uğruyor. Dünya ‘kullan-geri dönüştür-tekrar kullan’ anla..
Çevre teknolojileri fuarı REW açılıyor
12. Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul 2016, 28-30 Nisan tarihleri arası..
YUKARI