Bugun...

"hüseyin semerci" İLE İLGİLİ HABERLER

Bursa, Dünya otomotiv devlerine ev sahipliği yapacak
Bursa Organize Sanayi Bölgesi (BOSB), Dünya Otomotiv Buluşmaları Toplantısını Bursa’ya getiriyor. Konu ile ilgili düzenl..
Bimetalik vida ve kovanların önemi artıyor
Klasik ve nitrasyonlu vida, kovanlara göre 3 ila 4 kat daha uzun ömür vaat eden bimetalik vida ve kovanların plastik sek..
BURPAS ortak alım şirketi kuracak
Bursa Plastik ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (BURPAS), düzenlenen istişare toplantısında plastik ve kauçuk sektörünün 2..
Reiloy’un ileri teknoloji ürünleri Türkiye’de
Reifenhäuser grubu şirketlerinden Dünyanın en büyük bimetal kovan üreticisi Reiloy Metall’in Türkiye’den Şenmak Makine i..
Özel OSB modeli hayata geçti
Plastik Sanayicileri Derneği’nin (PAGDER) Aslanlı Grup ile birlikte geliştirdiği projeyle hayata geçen “PAGDER&ASLAN Pla..
PAGDER Gür'leyecek
Plastik sanayicilerinin sektörün yaşadığı sorunlara karşı yaklaşımda güçlerini birleştirerek ortak-tek ses olma kararı a..
Rauwendaal deneyimlerini paylaştı
PAGDER’in (Plastik Sanayicileri Derneği), plastik sanayisinde yüksek maliyetlerden birine yol açan ekstrüzyon sorunların..
Tataristan'a plastik sanayi bölgesi kuruluyor
Türkiye plastik sektörünün pazar arayışlarına da destek veren PAGDER; Tataristan Cumhuriyeti’nin Başbakan Yardımcısı V..
OZRDN Borsa İstanbul'da işlemde
Özerden Plastik "OZRDN" koduyla 2,71 TL fiyattan Borsa İstanbul Gelişen İşletmeler Piyasası’nda (GİP) işlem görmeye başl..
PAGDER'in
Kaynağında ayrıştırma alışkanlığı, geri dönüşüm kültürü ile çevresel-ekonomik kaynakların korunması, çevre ve doğa kirli..
YUKARI