Bugun...

"ihracatın yıldızları" İLE İLGİLİ HABERLER

Büyükekşi: “Türkiye’de Ar-Ge harcamaları yüzde 1’i geçti”
Türkiye’nin en ihracatçı ilk üç sektöründen biri olan kimya, 2016 yılında 14 milyar dolar ihracat gerçekleştirdi. İKMİB’..
Kullan-at ürünlerle ihracat şampiyonları arasına girdi
Ürünlerini müşteri ihtiyaçlarına göre geliştiren, Sem Plastik, Kuzey Amerika’dan Avrupa’ya, Uzak Doğu’dan Ortadoğu ülkel..
Kimya ihracatının yıldızları ödüllendirildi
Kimya, son yıllardaki ihracat hamlesi ile Türkiye ekonomisinin en dinamik sektörleri arasındaki yerini sağlamlaştırıyor...
Türkiye ‘Dünya Ambalaj Ay Yıldızları’nı seçiyor
Ürünlerin satış ve pazarlamasında doğrudan etkili olan ambalaj sektöründe, en prestijli yarışma için büyük heyecan başla..
Ambalaja Ay Yıldız Damgası
Ambalaj Sanayicileri Derneği, sektörünün prestijli yarışması ‘Ambalaj Ay Yıldızları 2015’ için başvuru süresini uzattı. ..
Ar-Ge ve inovasyon ihracat artışı getirdi
Ar-Ge ve tasarıma verdiği önem ile büyüyen Sem Plastik 2014 yılını 22 milyon doları aşkın ihracat ile tamamladı. Şirket,..
İhracatın yıldızları Vestel, Arçelik ve Habaş
Türkiye’nin toplam ihracatının yüzde 30’unu gerçekleştiren ve 2014 yılında 43,6 milyar dolarlık ihracat gerçekleştiren İ..
Gaziantep'ten ihracat atağı
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından 2010/8 sayılı Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi konulu..
Dünya Ambalaj Ay Yıldızlarını Seçiyor
Türkiye'nin kendi alanında en önemli ambalaj yarışması olan Ambalaj Ay Yıldızları 2015 yılı başvuruları Şubat ayında baş..
İhracatın Yıldızları, Korozo, Organik Kimya ve Fırat oldu
Türkiye’nin toplam ihracatının yaklaşık yüzde 30’unu gerçekleştiren altı birliği bünyesinde barındıran İstanbul Maden ve..
YUKARI