Bugun...

"iran ticaret" İLE İLGİLİ HABERLER

18 plastik firması TTM'de öncü oldu
Türkiye'nin ihracatını artırmayı hedefleyen ve projeden yararlanıcı firmaların ürünlerini sergilemelerine imkan tanıyan ..
Türk makinecilerinin İran ile ticaret potansiyeli yüksek
KPMG Türkiye Yönetim Danışmanlığı'nın DEİK (Dış Ekonomik İlişkileri Kurulu) ve TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) işbirl..
İran’ın güçlü potansiyeli fırsatlar sunuyor
Global plastik endüstrisinin önde gelen fuarlarından olan İranplast 2016 Fuarı İran’ın başkenti Tahran’da gerçekleştiril..
İran’ın petrokimyasal ihracatında %26 artış
İran’ın Ulusal Petrokimya Şirketi (NPC) koordinasyon ve denetim yöneticisi, NPC’nin ihracat hacmini geçtiğimiz yılın ayn..
Bursa'ya çevreci plastik OSB geliyor
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası girişimi ile çevreye saygılı, enerji verimliliğini göz önünde tutan ve katma değerli üreti..
İran’ın açılan kapılarından ilk plastik sektörü giriyor
Plastik sektörünün önemli dış ticaret alanlarından biri olan İran’da düzenlenecek olan İranplast 2016 Fuarı, yaptırımlar..
Konyalı sanayicilerden İran’a çıkarma
MÜSİAD Konya Şubesi, ihracat hedeflerine katkı sağlamak amacıyla İran’a iş gezisi düzenledi. 5 gün süren gezide İran’dak..
İş dünyasının İran heyecanı
İran ile BM Güvenlik Konseyi’nin 5 daimi üyesi ve Almanya’nın yürüttüğü nükleer müzakerelerde anlaşmaya varıldı. 12 yıld..
İran menşeili polietilene gözetim
Ekonomi Bakanlığı'nın, İthalatta Gözetim Uygulanmasına İlişkin Tebliği, 22 Nisan'da Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlü..
Plastik sektöründe 12 bin kişinin işsiz kalması söz konusu
AB-ABD arasında görüşmeleri devam eden Transatlantik Ticaret ve Yatırım Anlaşması’nın plastik sektörü üzerinde yaratacağ..
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
YUKARI