Bugun...

"kompozit malzemeler" İLE İLGİLİ HABERLER

Kordsa, iki büyük satın alma yapmaya hazırlanıyor
Kordsa, güçlendirme teknolojilerindeki güçlü global liderliğini kompozit teknolojileri alanında yapacağı iki büyük satın..
THY'den 40 adet kompozit uçak alımı
Türk Hava Yolları (THY), Boeing'ten 2023'e kadar 40 adet 787-9 Dreamliner yolcu uçağı alımı için görüşmelere başladı...
Gelişen otomotiv sektörü hafif malzemelere olan talebi artırıyor
Güneydoğu Asya Ülkeleri Birliği (ASEAN) otomotiv kompozit malzeme pazarı binek otomobil ve hafif ticari araç için fırsat..
Dünya kompozit pazarı 94 milyar euroya koşuyor
Kompozit Sanayicileri Derneği Genel Sekreteri İsmail Hakkı Hacıalioğlu, Anadolu Ajansı'na yaptığı açıklamada, kompozit m..
Plastik malzemeler sundukları gelişim, rahatlık ve maliyet tasarrufu ile neredeyse hayatımızın her alanına girmiş durumd..
MMO'dan Plastik Malzemeler Semineri
Makina Mühendisleri Odası tarafından organize edilen Plastik Malzemeler Semineri 22 Nisan 2017 günü İstanbul'da gerçekle..
Kompozit Zirvesi üçüncü kez İstanbulda gerçekleşecek
Kompozit malzemelerin kullanımı hayatın her alanında giderek artıyor. Kompozit sektörü oyuncularını çatısı altında topla..
Plastikçilerden Türk ihracatçısına 200 milyon liralık katkı
PAGEV Türkiye’de ihracat yapan tüm sektör firmalarını yakından ilgilendiren önemli bir sorunu çözüme kavuşturdu. Liman i..
Ege Mühendislik’ten “Polimer Malzemeler Eğitimi”
Plastik sektörü özelinde teknik eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunan Ege Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri interne..
TOBB Sektör Meclisi'nden toplu istifa
Plastik Tanıtım Grubu'na ilişkin sektörde oluşan fikir ayrılıkları sonucu İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracat..
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
YUKARI