Bugun...

"okan üniversitesi" İLE İLGİLİ HABERLER

AB projesi ile 15 kadın plastik enjeksiyon operatörü oldu
Şiddet mağduru kadınlara yönelik insani hakların korunmasını, sosyal uyumluluklarını desteklemek ve istihdam edilebilirl..
Sabancı Üniversitesi'nden Sanayi Odaklı Projeler
Sabancı Üniversitesi’nin, üniversite-sanayi işbirliğine yeni bir boyut kazandırdığı Sanayi Odaklı Projeler’in ilk çıktıl..
Pimtaş sanayi üniversitesi olma hedefinde
Yeni tasarımlara kapı açacak Ar-Ge merkezini devreye alan boru ek parçaları üreticisi Pimtaş Plastik, zamanla mükemmeliy..
Plastik sektörüne yeni mükemmeliyet merkezi
Hacettepe Üniversitesi bünyesinde oluşturulacak Plastik ve Kauçuk Bilimi ve Teknolojileri Test ve Mükemmeliyet Merkezi i..
Tüketicilere yapılan yanlış yönlendirmelere tepki
Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) tarafından hazırlanan “Gıda Kaynaklı Hastalıkların Küresel Yükü” adlı rapora göre, değişik etk..
Oyuncak OSB, 2 bin kişiye istihdam sağlayacak
Oyuncak OSB projesinde sona yaklaşılıyor. Düzce’nin Gümüşova ilçesinde 1 milyar liralık yatırım ile kurulacak Oyuncak OS..
Otomotivde ağırlık azaltımı projesi ödül getirdi
Otomotiv sektöründe ağırlık azaltımı için çelik, alüminyum gibi malzemelerin yerini alan fiber takviyeli plastikler her ..
Polimer mühendisi Alayurt TÜBİTAK girişimcileri arasında
Yalova Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Polimer Mühendisliği bölümünün ilk mezunlarından olan Soner Alayurt, 2015 yılı..
46. Dünya Polimer Kongresi Temmuz'da Türkiye'de
Bu yıl 46. kez düzenlenecek olan Dünya Polimer Kongresi'ne İstanbul'da ev sahipliği gerçekleştirecek.
Türk bilim insanından su tutucu plastik icadı
İngiltere'de yaşayan Türk bilim insanı Prof.Dr. Galip Akay, Newcastle Üniversitesi'ndeki araştırmaları sonucu yapay kök ..
YUKARI