Bugun...

"okyanus plastikleri" İLE İLGİLİ HABERLER

Volvodan okyanus plastikleri için 300 bin euro
Otomobil üreticisi Volvo Cars Volvo Ocean Race 2017/18'in başlamasını kutlamak amacıyla ödüllü otomobili V90 Cross Count..
Dell, ürünlerinde okyanus plastiklerini kullanmaya başladı
Dell, yenilikçi ve doğa dostu yaklaşımının sonucu olan, teknoloji sektörünün ilk okyanus plastiklerinden elde edilmiş am..
Mühendislik plastikleri sektörünün yeni oyuncusu sahada
İzmir’deki başarılı eğitim faaliyetleriyle adını duyuran Özel Ege Lisesi Kurucu Temsilcisi Yansı Eraslan, sanayi alanınd..
Alman kimya devinden Türkiye’ye yatırım
Avrupa’nın lider kimyasal ve doğal hammadde üreticisi Nordmann Rassmann, Türkiye ofisini açtı. Nordmann Rassmann GmbH Ge..
Plaspak Kimya Borsa İstanbul’dan çıkarıldı
2015’in son aylarında hisseleri aniden düşüşe geçen, Plaspak Kimya Borsa İstanbul endeksinden çıkarıldı. Borsa İstanbul ..
Dünyanın en pahalı akaryakıtı, otomotiv üreticilerini AR-GE'ye yöneltti
Gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçlar üretilen araçlardaki beklenti ve talepleri de farklılaştırıyor. Otomobil seçimin..
Hammadde tedarikçisi M-Polimer danışmanlık hizmeti de sunuyor
2015 yılında kurulan plastik sektörünün en genç firmalarından M-Polimer plastik sanayicisinin ihtiyaç duyduğu hammadde t..
PAGEV sektör oyuncularını buluşturmaya devam ediyor
PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) plastik sektörü ile plastik sektörünün mamul ve..
Plaspak, halka arz geliri ile büyüyor
Plastik sektöründeki son yılların ses getiren firması Plaspak Kimya yaptığı yatırımlarla gündeme gelmeye devam ediyor. P..
Petkim mühendislik plastiklerine giriyor
Petkim'den Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada 5 milyon dolarlık yatırım ile özellikli plastikler konusun..
YUKARI