Bugun...

"otomotiv malzemeleri" İLE İLGİLİ HABERLER

Bursa, Dünya otomotiv devlerine ev sahipliği yapacak
Bursa Organize Sanayi Bölgesi (BOSB), Dünya Otomotiv Buluşmaları Toplantısını Bursa’ya getiriyor. Konu ile ilgili düzenl..
Alman otomotiv devinden büyüme rekoru
Dünya genelinde 7 bin çalışanı, 35 bin çeşit ürün gamı ve 895 milyon euroluk dev cirosu ile otomotiv sektöründe kendi al..
Gelişen otomotiv sektörü hafif malzemelere olan talebi artırıyor
Güneydoğu Asya Ülkeleri Birliği (ASEAN) otomotiv kompozit malzeme pazarı binek otomobil ve hafif ticari araç için fırsat..
Teklas Bulgaristan, Yılın İnovasyon Yatırımı Ödülünü aldı
Bulgaristan Yatırımlar Ajansı (BAİ), bu yıl on birincisi düzenlenen “Yılın Yatırımcısı” ödül töreninde geçen yıl Bulgari..
BURPAS ortak alım şirketi kuracak
Bursa Plastik ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (BURPAS), düzenlenen istişare toplantısında plastik ve kauçuk sektörünün 2..
BUSİD, Türkiye buklet ürünleri sektörünü geliştirecek
Turizm sektörüne buklet ürünleri sağlayan sektör temsilcileri buklet sektörünün hak ettiği saygınlığın kazandırılması iç..
ODE, İtalyan ortağının hisselerini satın aldı
Ürettiği yalıtım malzemeri ile öne çıkan Ode Yalıtım 2016’da yatırımlarına devam ediyor. Ode, R-flex üretimindeki İtalya..
Dünyanın en pahalı akaryakıtı, otomotiv üreticilerini AR-GE'ye yöneltti
Gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçlar üretilen araçlardaki beklenti ve talepleri de farklılaştırıyor. Otomobil seçimin..
Türkiye inşaat malzemeleri sektörü Paris’in gündeminde
Türkiye'nin iç piyasa hacmi 50 milyar doları aşan inşaat malzemelerinde, yılın ilk yedi ayında 18,8 milyar dolara ulaşan..
Yerli otomobil üretimine Gaziantep talip
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı ve Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Adil Konukoğlu, yollara..
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
YUKARI