Bugun...

"tanıtım grupları" İLE İLGİLİ HABERLER

Tanıtımda yeni dönem başladı
Sektörel tanıtım gruplarının kapatılmasının ardından, ihracatın geliştirilmesi ve Türk Malı algısı ile ülke imajını küre..
Dünya makine ihracatında Türkiye'nin, küresel ortalamanın üzerinde artış kaydeden iki ülkeden biri olmasını sağlayan mak..
Plastik Tanıtım Grubu kapatıldı
İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) Olağanüstü Genel Kurulu Plastik Tanıtım Grubu (PTG)..
Plastik Tanıtım Grubu'nun akıbeti belli oluyor
Plastik Tanıtım Grubu'na ilişkin son aylarda sektörde oluşan fikir ayrılıkları sonucu İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamul..
Aksoy: “Plastik sektörü zenginler kulübünden ibaret değildir”
İKMİB tarafından Ar-Ge, markalaşma, imaj iyileştirme, algı yönetimi ve tanıtım faaliyetleri gerçekleştirilmesi üzere kur..
PAGEV’in gazete ilanına İKMİB’den açıklama
İKMİB Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akyüz, bir gazeteye tam sayfa ilan vererek Plastik Tanıtım Grubu’nun Bakanlık Kararı ..
TOBB Sektör Meclisi'nden toplu istifa
Plastik Tanıtım Grubu'na ilişkin sektörde oluşan fikir ayrılıkları sonucu İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracat..
Ekonomi Bakanlığı, Plastik Tanıtım Grubu kararını açıkladı
Son haftalarda plastik sektörünün gündeminde olan Plastik Tanıtım Grubu'nun gerekliliğine ilişkin tartışmalar sonuç buld..
İKMİB'den yeni açıklama
Kuruluş ve faaliyetlerine ilişkin tartışmaların sürdürüğü Plastik Tanıtım Grubu ile ilgili İstanbul Kimyevi Maddeler ve ..
Gür: Küresel rekabette etkin olmanın ilk yolu tanıtımdır
Tanıtım gruplarının faaliyetleri konusunda tartışmalar sürerken bir açıklama da PAGDER’den geldi. Tanıtım gruplarının ya..
YUKARI