Bugun...Kompozit Zirvesi üçüncü kez İstanbul'da gerçekleşecek
Tarih: 29-03-2017 17:18:31 + -


Kompozit malzemelerin kullanımı hayatın her alanında giderek artıyor. Kompozit sektörü oyuncularını çatısı altında toplayarak paydaşları ile tanıtım, tutundurma, bilgilendirme, standardizasyon ve geliştirme faaliyetleri yürüten Kompozit Sanayicileri Derneği üçüncü kez gerçekleştireceği Kompozit Zirvesini 5-7 Ekim tarihleri arası İstanbul'da gerçekleştirecek.

facebook-paylas
Tarih: 29-03-2017 17:18

Kompozit Zirvesi üçüncü kez İstanbul'da gerçekleşecek

Kompozit Sanayicileri Derneği'nin ilkini 2013 yılında gerçekleştirdiği Türk Kompozit Zirvesi 2017 (3. Türk ve Bölgesel Kompozit Sanayi, Teknoloji ve Uygulamaları Fuarı) 5-6-7 Ekim 2017 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı gerçekleştirilecek. Kompozit sanayine özgü üretim, işleme ve uygulama metodları başta olmak üzere tüm kompozit sektörünü kapsayan faaliyetleri içerecek etkinlikte özellikle ham maddeler, yarı mamul ve ara ürünler ile nihai ürünler, işleme teknolojileri, makina ve ekipmanları, tüketim malzemeleri ve hizmetler, ziyaretçilere dönük teknik ve ticari seminerler, ürün sergileri, canlı demolar, ürün tanıtımları gerçekleştirilecek ve ödüller verilecek.

 

 

3 gün boyunca 200'e yakın markanın ürünlerini tanıtmalarına imkan tanındığını açıklayan Kompozit Sanayileri Derneği Genel Sekreteri İsmail Hakkı Hacıalioğlu "Etkinlikte çok sayıda uzman ve firmanın teknik ve ticari sunum yapması bekleniyor. Sınırlı olan ürün sergi alanlarına ve ticari sunum saatlerine yoğun ilgi olduğundan firmaların erken başvuruda bulunması önem arz ediyor" açıklamasında bulundu.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER STK'LAR Haberleri

YUKARI