Bugun...Plast Eurasia İstanbul Fuarı, yüzde 90 doluluk oranına ulaştı
Tarih: 18-08-2017 14:35:11 + -


Plastik sektöründe yaşanan pozitif gelişmeler, sektörün gün geçtikçe büyümesi ve elde edilen ihracat rakamları Plast Eurasia İstanbul Fuarı’nı yurtiçinde ve yurtdışında daha da ilgi çekici hale getiriyor. Fuara 4 ay kalmasına rağmen, şimdiden Plast Eurasia İstanbul Fuarı yüzde 90’lık bir doluluk oranına ulaştı. TÜYAP Tüm Fuarcılık tarafından organize edilen Plast Eurasia İstanbul, 6 - 9 Aralık 2017 tarihinde İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

facebook-paylas
Tarih: 18-08-2017 14:35

Plast Eurasia İstanbul Fuarı, yüzde 90 doluluk oranına ulaştı

Plast Eurasia İstanbul Fuarı, 2016 yılında 41 ülkeden 957 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile 84 ülkeden 48 bin 725 yerli ve yabancı ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Plastik sektörü profesyonellerine en yüksek kaliteyi 27 yıllık bir deneyimle sunarak, sektörde en üst değeri yaratmayı ve bu değeri korumayı kendisine en büyük ilke edinen Plast Eurasia İstanbul Fuarı, 2016 yılında elde ettiği başarının tesadüfî olmadığını bir kez daha kanıtladı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da kendi rekorunu kırmayı amaçlayan Plast Eurasia İstanbul Fuarı, elde edilen veriler ışığında plastik sektörünün her zaman yanında olduğunu bir kez daha gösteriyor.

 

 

Plastik Sektörü Tüyap’ta

 

 

Tüyap ve Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) işbirliği ile düzenlenen Plast Eurasia İstanbul, 27 yıllık deneyimi ile sektörde olan tüm yenilikleri, gelişmeleri ve son teknoloji ürünleri 100 bin 000 m² sergi alanında, 6 - 9 Aralık 2017’de, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde sektör mensupları ile buluşturmaya hazırlanıyor. 

 

 

Fuar hakkında detaylı bilgi almak ve katılımcı listesini incelemek için www.plasteurasia.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ETKİNLİKLER Haberleri

YUKARI