Bugun...Plastik İnovasyon Ödülleri başvuruları başladı
Tarih: 19-04-2015 16:33:40 + -


Avrupa Plastik Mamul Üreticileri Birliği (EuPC) ve Avrupa Plastik Hammadde Üreticileri Birliği (PlasticsEurope) ile Plastik Mühendisleri Topluluğu (4SPE) işbirliği ile ilk kez gerçekleştirilen “Avrupa Plastik İnovasyon Ödülleri' 2015” başvurular başladı.

facebook-paylas
Tarih: 19-04-2015 16:33

Plastik İnovasyon Ödülleri başvuruları başladı

Plastik sektöründe yenilikler konusunda başarılı olan şirketlerin ödüllendirileceği yarışma KOBİ’lerden büyük ölçekli firmalara kadar tüm firmaların katılımına açık şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

 

Başvuruların en iyi plastik tasarımı, bitmiş üründe en iyi tasarım, akıllı plastik, yenilikçi malzeme, hibrid ürün, en iyi geliştirilmiş ürün, en iyi hafif geliştirilmiş ürün, plastik parçalarda yeni yüzeyler kategorilerinde yapılacak yarışmada sürdürülebilirliği sağlayacak en iyi plastikler ödüllendirilecek.

 

 

Avrupa Plastik İnovasyon Ödülleri, Avrupa'dan plastik sanayisinin farklı alanlarından uzmanların ve akademisyenlerin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarından profesyonellerin oluşturduğu jüri tarafından değerlendirilecek olup, 25 Mayıs 2015 gününe kadar başvuruda bulunulabilir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER DÜNYA Haberleri

YUKARI