PAGÇEV
plastonline

Plastpak ikinci buluşmasına hazırlanıyor

Plastpak ikinci buluşmasına hazırlanıyor
Reklam

Plastik ve ambalaj sektörünün en büyük buluşması PLASTPAK 2018 Fuarı, 10-14 Nisan 2018 tarihleri arasında İzmir’de kapılarını açmak için gün sayıyor. Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV), Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD), Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği (EGEPLASDER) iş birliğinin yanı sıra İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZFAŞ, Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Odası’nın desteğiyle hazırlanan fuar; 25 farklı ülkeden sektör temsilcisini bir araya getirerek bölgesine 250 milyon dolardan fazla iş hacmi sağlamayı hedefliyor.

Tüyap Fuar İzmir tarafından ilgili derneklerin yanı sıra İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri (İZFAŞ), Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Odası işbirliğiyle bu yıl 10-14 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenecek PLASTPAK 2018 Fuarı İzmir’de 2. kez sektörü buluşturacak. Yurt dışından yoğun bir alım heyetini de konuk etmeye hazırlanan fuar; 25 ülkeden gelecek iş insanlarının yanı sıra Türkiye’nin 60 farklı şehrinden gelecek toplam 25.000 profesyonel ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor. PLASTPAK 2018; Türkiye endüstrisinin büyümesi için çalışan tüm firmaların yeni pazarlara ulaşmasında önemli bir köprü oluyor.

Sektörün yeni pazarlara ulaşmasın da önemli bir köprü olan PLASTPAK, her yıl düzenlenen birbirinden spesifik programlarla gündem yönetimini üstlendiği gibi Türkiye’de var olan endüstrilerin dünya pazarında söz sahibi olması için önemli bir görev üstleniyor. Son teknoloji kullanılarak geliştirilen inovasyon harikası ürünlerin yer alacağı fuarda, global bir buluşma noktası olmasıyla sektör profesyonellerinin ajandasında ilk sırada yer alıyor. Plastpak Ege Bölgesi’nde en büyük plastik ve ambalaj fuarı olma yolunda ilerliyor. Sanayinin gelişimine yön veren sektörleri aynı çatı altında bir araya getirerek, son teknoloji ürünleri ziyaretçilerle buluşturan PLASTPAK; geniş ürün grubu ile dikkatleri bu yıl da üzerine çekmeye hazırlanıyor.

Fuarda, plastik makineleri, kimyasal ve hammaddeler, kalıp, ısı ve kontrol cihazları, makine yan ve ara sanayi, hidrolik ve pnömatik sistemler, ambalaj makineleri, ambalaj ürünleri, ambalaj üretimine yönelik yardımcı cihaz, donanım ve sistemler, hammadde ve ara ürünler, hizmetler, geri dönüşüm ile ilgili ürünler sergilenecek.

Ayrıca resmi havayolu Türk Hava Yolları (THY)’nın olduğu fuara seyahat edecek konuşmacı, delege, ziyaretçi, katılımcı ve eşlik edenlere özel, belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunuluyor.

Aksoy Plastik
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ