Bugun...Propak Ambalaj'ın satışı gündemde
Tarih: 01-05-2017 00:32:55 + -


Ambalaj sektöründe Korozo Ambalaj’ın özel girişim sermayesi Actera Group tarafından satın alınmasının ardından, kaynaklar, Bedminster Capital’in de Propak Ambalaj’daki yüzde 80 hissesinin satışı için yetki verdi. Propak’ın satış sürecinde aralarında Avrupalı Constantia Flexibles’ın da olduğu dört alıcı grubun ilgilendiğini ve satışın yakın zamanda tamamlanmasının bekleniyor.

facebook-paylas
Tarih: 01-05-2017 00:32

Propak Ambalaj'ın satışı gündemde

Konuya yakın bir kaynak “Bedminster Capital Propak Ambalaj’daki yüzde 80 hissesinin satışı için yetki verdi. İki ay içinde işlemin bitmesi beklenebilir. Aralarında Constantia’nın da olduğu dört farklı grup satışla ilgileniyor” dedi.

 

 

Bir başka kaynak da satış için özel girişim sermayesi şirketi Bedminster’in yetki verdiğini belirterek “İlgilenenlerden biri Etapak firması” dedi. Etapak Özgörkey Holding bünyesinde bulunuyor.

 

 

Son yıllarda satın alma ve birleşme işlemlerinde azalan iştaha karşın, sektör yetkilileri artan iç tüketim ve büyüyen perakende sektörünün etkisiyle ambalaj sektöründe yabancı ilgisinin yoğun bir şekilde sürdüğünü belirtiyor.
Kaynak: TURDERİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ŞİRKETLER Haberleri

YUKARI