AD AREA
plastonline
TAKVİM

Plastik ve ambalaj sektörleri İzmir’de buluşacak

Plastik ve ambalaj sektörleri İzmir’de buluşacak
Reklam

Tüyap tarafından Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD), Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) ve Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği (EGEPLASDER) işbirliği ve İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZFAŞ, Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ve İzmir Ticaret Odası’nın (İZTO) destekleri ile plastik ve ambalaj sektörünün Ege Bölgesi’ndeki en büyük buluşması PLASTPAK İzmir 2020 – 3. Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuarı 15 – 18 Nisan 2020 tarihleri arasında Fuarizmir Uluslararası Fuar Alanı, Gaziemir / İZMİR’ de üçüncü kez bir araya getirecek.

Plastik ve ambalaj sektörlerinin profesyonellerine en yüksek kaliteyi TÜYAP ayrıcalığı ile sunarak, sektörün Ege Bölgesi’ndeki büyük buluşması için hazırlanan PlastPak İzmir Fuarı, 2018 yılında olduğu gibi 2020 yılında da bölge ekonomisine katkı sağlamayı hedefliyor.

PlastPak İzmir 2018 Fuarı, C Salon’unda 9 bin metrekarelik alanda Almanya, Tayvan, İtalya, Güney Kore, Özbekistan, Çin ve Türkiye’den 105 firma ve firma temsilciğinin yer aldığı Türkiye’nin dört bir tarafından gelen 25 ülkeden 12 bin 368 sektör profesyonelinin ziyaret ettiği fuarda teknolojik ürünleri yakından inceleme ve iş anlaşması yapma fırsatı buldu.

“Kauçuk” özel bölümü ile birlikte gerçekleştirilecek fuar hakkında detaylı bilgilere http://plastpakfuari.com/ üzerinden erişilebilir.

 

Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

Aksoy Plastik
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ