Akyüz: “Plastik Tanıtım Grubu için kapatılma kararı yoktur”

  Akyüz: “Plastik Tanıtım Grubu için kapatılma kararı yoktur”
   Poex

   İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB)’nin girişimleri ile 17 Mayıs 2016 günü kurulan Plastik Tanıtım Grubu’nun sektör temsilcileri tarafından kapatılma istemine karşı bir kapatma kararının alınmadığı bildirildi.

   İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akyüz’ün Dünya Gazetesi’ne yaptığı açıklamada, Plastik Tanıtım Grubu’nun Ekonomi Bakanlığı tarafından kapatılmasına ilişkin bir karar alınmadığını bildirdi.

   Ekonomi Bakanlığı tarafından, ne Plastik Tanıtım Grubu ne de herhangi başka bir tanıtım grubunun kapatılması yönünde bir karar alınmadığını açıklayan Akyüz, “Bir tanıtım grubunun oldu bitti ile kurulamayacağını, Plastik Tanıtım Grubu’nun bütün onaylarının alındığını, yönetimi, stretejileri ve bütçesinin oluşturulduğunu ifade etti. Projenin geliştirme aşamasında olduklarını ifade eden Akyüz, “Sektörün yurtdışındaki tanıtımını Plastik Tanıtım Grubu olmadan da İKMİB olarak yıllardır gerçekleştiriyoruz. Sektörden alınan her kuruş yine sektör temsilcileri tarafından sektörün uluslararası alanda tanıtımı için kullanılcak” dedi.

    

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ