Alman fuar şirketleri Rusya’daki faaliyetlerini durdurdu

  Alman fuar şirketleri Rusya’daki faaliyetlerini durdurdu
   Poex

   Rusya’da çok sayıda ihtisas fuarı düzenleyen Alman fuar organizasyonları, Rusya’nın Ukrayna’ya işgal girişimiyle tepki olarak faaliyetlerini durdurma kararı aldı. Aralarında Messe Düsseldorf Group ve Messe Frankfurt’un da olduğu şirketler yaptıkları açıklamada bir sonraki duyuruya kadar Rusya’daki ticari faaliyetlerini askıya aldıklarını ifade etti.

   Messe Düsseldorf Denetleme Kurulu Başkanı Dr. Stephan Keller, Düsseldorf şehrinin tamamının Ukrayna’daki insanları düşündüğünü ifade etti. CEO Wolfram N. Diener ise mevcut olayların Messe Düsseldorf’un misyon ve değerleriyle çeliştiğini ifade etti.

   Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinin, Avrupa’da barış içinde bir arada yaşama için görülmemiş bir tehdit olduğunu ifade eden Messe Frankfurt temsilcileri ise, Alman federal hükümetinin tüm yaptırımlarını desteklediğini belirtti. Messe Frankfurt yönetimi de yan kuruluşu Messe Frankfurt RUS’un etkinliklerini bir sonraki duyuruya kadar askıya almaya karar verdi.

   Messe Düsseldorf her yıl Ocak ayında Rusya’nın başkenti Moskova’da Interplastica fuarlarını düzenlerken, Messe Frankfurt ise her yıl Haziran ayında Moskova’da Rosplast ve Rosmould fuarlarını düzenlemektedir.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ