Alman plastik organizasyonlarından Ukrayna’ya bağış kampanyası

  Alman plastik organizasyonlarından Ukrayna’ya bağış kampanyası
   Poex

   Kunstoff Information Group (KI Group) ve Alman Plastik İşleme Sanayi Derneği (GKV), Ukrayna için “Plastik yardım” kampanyasını başlattı. Dünya Rusya’nın Ukrayna’ya saldırısı karşısında sessiz kalmazken Alman plastik endüstrisindeki şirketler de Avrupa’daki savaştan rahatsız olduklarını gerçekleştirdikleri faaliyetlerde ifade ediyor. Bu nedenle, KI Group ve GKV, Kunststoff hilft (Plastik yardımları) bağış toplama kampanyasını başlattı.

   Alman plastik endüstrisindeki tüm şirketler – üreticilerden işlemecilere ve makine üreticilerinden kullanıcılara kadar kampanyaya katılmaya davet ediliyor. “Plastik yardımcı olur” girişimi, “Aktion Deutschland Hilft” platformu üzerinden yürütülmekte.

   Bağış kampanyasını başlatan organizasyonlar 1 milyon Euro’luk bağış hedefine ulaşmak için mümkün olduğunca çok sayıda şirketi Ukrayna halkına bağış yapmaya motive ediyor.

   Bugüne kadar en yüksek bağışı The NGA Group: COLLIN, BritAS & COMELT 20.000 Euro olarak yaparken NGA Group CEO’su Dr. Friedrich Kastner Ukraynalı sivil nüfusla bir dayanışma sağlamak için arayış içerisindeyken KI Group ve GKV Gesamtverband Kunststoffverarbeitende Industrie’nin “Kunststoff hilft” girişimini bulduk. Amacımız Ukrayna’daki insanların acılarını hafifletmek” ifadelerinde bulundu.

   30 Haziran’a kadar sürecek bağış toplama kampanyasında şimdiye kadar 206.000 Euro toplanmış durumda.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ