AMI’nin Plastics Recycling Technology 2021 programı yayınlandı

  AMI’nin Plastics Recycling Technology 2021 programı yayınlandı
   Poex

   İngiliz etkinlik ve danışmanlık kuruluşu AMI’nin Plastik Geri Dönüşüm Teknolojisi Konferansı 3. kez, 20-21 Nisan 2021 tarihleri ​​arasında Avusturya’nın Viyana kentindeki Austria Trend Hotel Savoyen’de gerçekleştirilecek.

   Günümüzde daha fazla plastiğin geri dönüştürülmesi ve geri kazanılmış malzemelere değer katma gerekliliği her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuluyor. Plastics Recycling Technology 2021, geri dönüştürülen plastiklerin hacmini artırmaya yönelik en son teknolojileri incelemeyi ve daha yüksek katma değerli uygulamalarda kullanılabilmeleri için fikirleri tartışmaya açıyor. Uzmanlar, ayırma ve temizlemeden birleştirme ve granül üretimine kadar plastik geri dönüşüm sistemlerindeki gelişmeleri tartışmak için bir araya geliyor. Ayrıca, geri dönüştürülmüş plastiklerin özelliklerini, görünümünü, uyumluluğunu ve işlenebilirliğini artırmak için katkı maddelerindeki gelişmeleri ve daha iyi kullanım ömrü için döngüsel tasarımı da inceliyor.

   Konferans 20 Nisan Salı günü AMI’nin Geri Dönüşüm ve Sürdürülebilirlik Lideri Silke Einschuetz’un ‘Küresel geri dönüşüm pazarına genel bakış’ sunumu ile açılacak konferansın diğer konuşmacıları ve konu başlıkları şöyle;

   Fosimpe Asya Pasifik CEO’su Pablo Leon – “Asya’da plastik geri dönüşümünün Avrupa perspektifi”

   Plastix A/S CEO’su Hans Axel Kristensen – “Yüksek kaliteli uygulamalar için deniz kaynaklı PP ve HDPE’nin mekanik geri dönüşümü”

   MGG Polymers GmbH Genel Müdürü Chris Slijkhuis – “WEEE plastik yönergeleri kolay değil”

   Zen Robotics DACH Satış Temsilcisi Thomas Baldt – “Sert plastik malzemelerin geri dönüşümünde önemli bir unsur olarak robotik ayırma”

   PANEL – “2020-2030 geri dönüşüm endüstrisinin zorluklarının üstesinden gelmek ve fırsatları keşif”

   Borealis Polyolefine GmbH Döngülsel Ekonomi Çözümleri Başkanı Rudolf Woelfer

   CMG Granülatörler Genel Müdürü Giorgio Santella

   MGG Polymers GmbH Genel Müdürü Chris Slijkhuis

   POLY-IQ GmbH İş Birimi Satış ve Teknoloji Başkanı Norbert Grünewald.

   Konferanstan bir gün önce Starlinger’in Viyana geri dönüşüm teknolojisi iş biriminin saha ziyareti gerçekleştirilmesi planlanırken öncü teknolojileri çalışırken görmek fırsatı sunacak.

   Konferans ile ilgili ayrıntılara www.ami.ltd/recycling adresi üzerinden erişilebilir.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ