Asal: “Pazardaki ihtiyacı yenilikçi ürünlerle karşılıyoruz”

  Asal: “Pazardaki ihtiyacı yenilikçi ürünlerle karşılıyoruz”
   Poex

   Avrupa’da 25 ülkede yaklaşık 40 tesis ile üretim yapan Wavin Pilsa, sıcak ve soğuk su tesisatı, atık su yönetimi, ısıtma, soğutma, yağmur suyu tahliyesi, altyapı sistemleri ve telekom projelerinde kullanılan geniş ürün gamı ile hizmet sunuyor. Plastik boru sektöründe yaklaşık yarım asırdır faaliyet gösterdiklerini belirten Wavin Pilsa Genel Müdürü Fatih Asal, 1971 yılında Adana’da kurulan firmalarının inşaat, altyapı ve telekoma yönelik geniş yelpazede boru sistemleri ürettiğini söyledi.

   Wavin Pilsa’nın sıcak ve soğuk su tesisatı, atık su yönetimi, ısıtma, soğutma, yağmur suyu tahliyesi, altyapı sistemleri ve telekom projelerinde kullanılan oldukça geniş ve yenilikçi bir ürün gamı bulunduğunu ifade eden Fatih Asal, şöyle devam etti: “Bina içi tesisatta ve atık su yönetiminde pazarda yoğun kullanım alanı bulunan PPR ve PVC gibi standart ürünlerin yanı sıra piyasaya sürdüğümüz birçok yenilikçi ürünümüz var. Atık su sistemlerinde kullanılan SiTech+ sessiz borumuz, tasarımı, siyah rengi ve montaj avantajıyla sessiz boru pazarındaki çıtayı oldukça yükseltti. Yine bina içi tesisatta kullanılan Tigris ve Hep2O sistemlerimiz pres-fit ve push-fit birleştirme yöntemleriyle yüzde 100 sızdırmaz sistem sunarak, montaj sürelerini çok kısa sürelere düşürüyor.”

   Öte yandan temiz su altyapı sistemlerinde kullanılan ‘Apollo’ ürünümüz ise uzun vadede altyapı projelerinde en çok tercih edilen borulardan biri haline geleceğini ifade eden Fatih Asal, “Ayrıca altyapıya yönelik yağ ayırıcı ve petrol ayırıcı ürünlerimiz hem zemin altı, hem de zemin üzeri modellerle, taleplere göre farklı kapasitelerde üretiliyor. Ürünlerimizde bulunan ayırıcılar sürdürülebilirliğe de katkıda bulunuyor. Bunların yanı sıra işletmelerin ve belediyelerin maliyetlerini düşürmelerine de yardımcı oluyoruz. Yerden ısıtma sistemleri ile Wavin Chemidro’nun bu alandaki uzmanlığını Türkiye pazarına taşıyoruz. Uzun yıllardır, konvansiyonel sistemlere sağladığı Pe-xb ve Pe-RT boruların önemli tedarikçisi konumunda bulunan firmamız, proje desteğiyle birlikte komple sistem çözümleriyle sektörde yer aldı” diye konuştu.

   Kaynak: Dünya

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

    

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ