Beta, Türkiye ve Ortadoğu’nun alanında en büyük üreticisi olacak

  Beta, Türkiye ve Ortadoğu’nun alanında en büyük üreticisi olacak
   Poex

   Türkiye’nin en büyük yapıştırıcı ve tutkal üreticilerinden Beta Kimya, 32. kuruluş yıl dönümünü yönetim kurulu üyeleri ve tüm çalışanların katıldığı yemekle kutladı. Yönetim Kurulu Başkanı Adil Pelister ve Genel Müdür Cihat Sayacı’nın yer aldığı gecede 5, 10 ve 15. yılını başarıyla tamamlayan çalışanlara teşekkür plaketi verildi.

   Beta Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Adil Pelister, “32 yıl önce temellerini attığımız şirketimiz, tüm çalışma arkadaşlarım ve paydaşlarımızın özverisiyle bugün 45 ülkeye ihracat yapan, sektörüne yön veren dev bir marka oldu. Ne mutlu ki sürekli büyüyen ve birlikte başarmanın gururunu, mutluluğunu birlikte paylaşan bir aileyiz. İhracatta rekorlar kıran, toplam cirosunun yüzde 70’ini ihracattan elde eden ve Ar-Ge yatırımlarıyla inovatif ürünleri sektörüne kazandıran Beta Kimya ailesi olarak Gebze Kimya İhtisas OSB’de başlattığımız yeni yatırım projemizle Türkiye ve Ortadoğu’nun en büyük tutkal ve yapıştırıcı tesisini açacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi biz yine hep birlikte başaracak, global vizyonumuz ve öncü marka kimliğimizle hız kesmeden büyümeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

   Beta Kimya Genel Müdürü Cihat Sayacı ise 30 yılı aşan tecrübeleriyle sektörde ilklere imza atan öncü bir marka olduklarını belirterek, “Şirketimizin 32. yaşını kutlarken ülkemiz için de büyük önem taşıyan ihracat alanında son 6 yıldır gösterdiğimiz başarılarla gurur duyuyoruz. 2011 yılından beri üst üste 6 yıldır “Yapıştırıcılar” kategorisinde Türkiye İhracat Birincisi olan şirketimiz şu an Türkiye’nin ilk bin İhracatçı firması ve Türkiye’nin İkinci Büyük 500 Sanayi Kuruluşu arasında yer alıyor. Gebze Kimya İhtisas OSB’de Türkiye ve Ortadoğu’nun en büyük yapıştırıcı üreticisi olma yolunda büyük bir yatırım yaparken, 2017 yılında Ar-Ge’ye en çok yatırım yapan ilk 250 şirket arasında yer aldık. Önümüzdeki dönemde Turquality süreçlerimizi de tamamlayarak var gücümüzle çalışmaya, üretmeye, gelişmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ