Chemorbis’e Bakanlık destekli ücretsiz üyelik imkanı

  Chemorbis’e Bakanlık destekli ücretsiz üyelik imkanı
   Poex

   16 yıldır plastik sektörü profesyonellerine piyasa bilgisi sunarak firmaların alım-satım taleplerine yönelik hizmet veren ChemOrbis, İKMİB ile gerçekleştirdiği proje kapsamında ücretsiz üyelik imkanı sağlamaya başladı.

   2011/1 Sayılı Pazar Araştırması ve Pazara Giriş hakkında Tebliğ kapsamında İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) ile ortak olarak gerçekleştirdikleri proje kapsamında tamamen ücretsiz üyelik imkanı sunduklarını belirten Chemorbis CEO’su Alp Özdenler, “Söz konusu tebliğ kapsamında devletimiz e-ticaret sitesi başına yıllık yüzde 80 tutarında destek vermektektir. İKMİB ile yaptığımız proje kapsamında ise kalan yüzde 20’yi İKMİB üstlenmektedir” dedi.

   Destek kapsamında ChemOrbis’e tüm servislere erişim sağlayacak hizmeti tamamen ücretsiz sunmuş olduklarını söyleyen Özdenler, “Mevcut üyelerimiz de bu projeden istifade edebilecektir. Firmalar söz konusu projeye dahil olarak hiçbir ücret ödemeden üyeliklerini başlatabilirler” açıklamasında bulundu.

   İKMİB üyesi olan veya olabilecek pozisyonda olan, kollektif, komandit, anonim, limited ve kooperatif şirket statülerinden birini sahip, hizmet sektöründe faaliyet göstermeyen tüm şirketler üç yıl boyunca destekten yararlanabilecek.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ