Chemorbis’ten İstanbul’da petrokimya konferansı

  Chemorbis’ten İstanbul’da petrokimya konferansı
   Poex

   20 yılı aşkın süredür plastik sektörü profesyonellerine piyasa bilgisi sunarak firmaların alım-satım taleplerine yönelik hizmet veren ChemOrbis, pandemi döneminden sonra ilk kez petrokimya konferansı düzenliyor.

   Piyasalardaki son gelişmelerin tartışılacağı konferansta sektör profesyonelleri de uzun bir aradan sonra bir arada iletişim imkanı bulacak.

   29 Eylül 2022’de İstanbul’da düzenlenecek olan ChemOrbis Petrokimya Konferansı’nda global plastik piyasalarındaki son gelişmeler hakkında görüş edinmek isteyen plastik camiasındaki tüm hammadde işleyicileri, distribütör, tüccar ve üreticilerin yanı sıra makina ve kalıp imalatçıları, sektörde faaliyet gösteren lojistik ve nakliyeci servis sağlayıcılarının yer alması bekleniyor.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ