CHINAPLAS 2022’ye sanal ziyaret imkanı

CHINAPLAS 2022’ye sanal ziyaret imkanı
Poex

Koronavirüs pandemisi ile format değiştiren organizasyonlar sektör profesyonellerini teknoloji trendlerini takip ve tedarik etmek üzere çalışmalarını sürdürüyor. CHINAPLAS 2022 organizatörü Adsale ise, profesyonel alıcıların sunduğu dijital teknolojiler ile ilgililere bu yıl fiziki fuarın yanı sıra dijital bir ziyaret deneyimi yaşatacak. Dünyanın ikinci büyük plastik endüstrisi fuarı CHINAPLAS 2022, 25-28 Nisan 2022 tarihleri ​​arasında Şangay, Ulusal Sergi ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Chinaplas, CPS+ eMarketplace ve CHINAPLAS LIVE ile ilgilileri sanal olarak da bu büyük organizasyonun bir parçası olmaya davet ediyor.

CPS+ eMarketplace

Online Tedarik ve İş Eşleştirme Platformu CPS+ eMarketplace, plastik ve kauçuk teknolojilerine ilgi gösteren dünyanın farklı noktalarından alıcılara hizmet veren özel bir online kaynak bulma ve iş eşleştirme platformu olarak öne çıkacak.

Dijital platform, 4 binden fazla üreticinin gelişmiş ve yenilikçi ürünlerinin tamamını kapsıyor ve küresel alıcıların plastik ve kauçuk mamul, makine, yarı mamul ürün ve hizmet tedarikçileri ile bağlantı kurmasına olanak tanıyacak. CHINAPLAS 2022 ile CPS+ eMarketplace, Nisan ayı ortasından Mayıs ayı ortasına kadar online olarak hizmet verecek.

CHINAPLAS LIVE

Canlı yayınların popülerliği ve talebi her geçen gün artmaya devam ediyor. Adsale tarafından ortaya koyulan resmi canlı yayın platformu CHINAPLAS LIVE, dünya çapındaki ziyaretçilerin pazar fırsatlarını birlikte takip etmesine olanak tanıyor.

CHINAPLAS LIVE’da Borouge, Celanese, Domo, HP, Husky, Motan-Colortronic ve Rongsheng Petrochemical, gibi yüzden fazla önemli kuruluş ve yöneticileri, pazar trendleri hakkındaki görüşlerini paylaşacak ve en son ürün ve teknolojilerini tanıtacak.

CHINAPLAS LIVE, 25-28 Nisan 2022 tarihleri arasında www.chinaplasonline.com/live bağlantısı üzerinden takip edilebilir.

 

Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ