Chinaplas Fuarı’nın fiziki ayağı ertelendi

Chinaplas Fuarı’nın fiziki ayağı ertelendi
Poex

25-28 Nisan 2022 tarihleri ​​arasında düzenlenmesi planlanan Chinaplas Fuarı, Şanghay’da ve Çin’in diğer eyaletlerinde yaşanan koronavirüs gelişmeleri ve pandemi kontrol önlemlerinin sıkılaştırılması ve tüm fuar katılımcı ve ziyaretçilerinin sağlık ve güvenliği göz önünde bulundurularak ertelendi.

Chinaplas organizatörü Adsale tarafından yapılan açıklamada fuarın koronavirüsün getirmiş olduğu zorluklara rağmen plastik sektörünün yanında olmaya kararlı oldukları belirtildi. 35. CHINAPLAS Fuarı planlandığı gibi yapılamayacak olsa da, online pazaryeri CPS+ eMarketplace, tüm dünyadan tedarikçileri ve alıcıları buluşturmaya devam edecek.

Global alıcılar, CPS+ eMarketplace ile ilgilendikleri ürünleri veya tedarikçileri aramak için anahtar kelimeleri kullanarak, ürün kategorisi, uygulama, ülke/bölge gibi filtrelerle sonucu daha da özelleştirebilecek. Alıcılar, hedeflenen kişilerle bire bir iletişim ile sorgulama yapabilecek veya teklif talebinde bulunabilecek. Şimdiye kadar Arjantin, Avustralya, Mısır, Fransa, Hindistan, Endonezya, Kore, Lüksemburg, Meksika, Peru, Çin, Suudi Arabistan, Singapur, ABD’den talepler alınmaya başlandı.

Yeni teknoloji ürün ve hizmetleri incelemek ve tedarik taleplerini iletmek için www.chinaplasonline.com/eMarketplace adresi ziyaret edilebilir.

 

Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ