Colorex, Ar-Ge yatırımını ihracatla taçlandıracak

  Colorex, Ar-Ge yatırımını ihracatla taçlandıracak
   Poex

   Ar- Ge faaliyetlerini 2016 yılında yaklaşık 1 milyon TL’lik KOSGEB destekli yatırımla kurduğu laboratuvarı ile güçlendiren masterbatch üreticisi Colorex, 2009 yılından bu yana plastiklere renk veriyor.

   Aylık 500 ton konsantre üretim kapasitesi ile ağırlıklı olarak otomotiv ve boru sektörlerine hizmet verdiklerini söyleyen Colorex Genel Müdürü Murat Doğan uluslararası standartlarda belirlenen yüzde bir oranındaki renk sapma payının üstüne çıkmayan kalitesi ile hizmet verdiklerini açıkladı.

   Müşterilerin ihtiyaç duyduğu her renk tonunu üretebilme imkanına sahip olduklarını paylaşan Doğan; “İhracat hedefiyle Avrupa’nın doğu bloğu ülkeleri ile Rusya pazarını yakın markaja aldık. Orta vadeli hedefimiz yüzde 25 ihracatla çalışmak” dedi.

   Dünya

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ