Compounding World Fuarı’na iki ay kala binlerce ziyaretçiden ön kayıt talebi

  Compounding World Fuarı’na iki ay kala binlerce ziyaretçiden ön kayıt talebi
   Poex

   Almanya’nın Essen şehrinde bulunan Messe Essen’de 27-28 Haziran 2018 tarihlerinde düzenlenecek Compounding World Expo ve Plastics Recycling World Fuarlarına binlerce kişi ziyaretçi kaydı yaptırdı. Şimdiye kadar alınan kayıtlar, 50’den fazla farklı ülkede çalışan endüstri profesyonellerinden geldi.

   Organizasyon şirketi AMI’nin Pazarlama Müdürü Claudia Effra-Hume, “Uluslararası plastik endüstrisi için yeni odaklanmış sergilerimize erken talepler almış olmaktan memnuniyet duyduk. Ziyaretçi kayıtları, fuarlara iki aydan fazla bir süre kalmasına karşın memnuniyet verici. 27 Haziran’daki fuar açılışına yaklaştıkça ziyaretçi ve katılımcı rezervasyon oranları da hızla artıyor” dedi.

   Ziyaretçi kayıtlarının çok çeşitli kompaund ve masterbatch üreticilerden alındığını belirten Effra-Hume, bunlardan bazılarının A. Schulman, Albis, Ampacet, Anwil, API, Basell, BASF, Cabot, Celanese, Clariant, Constab, Covestro, Domo, DSM, Ensinger, Ercros, Eurotec Mühendislik Plastikleri, GM Renk, Grafe, Holland Renkleri, Ineos, Inno- Kingfa, Lanxess, Lati, Lehmann ve Voss, Lifocolor Farben, Lotte, MCPP, Melos, Nevicolor, Polykemi, PolyOne, Polytech, Premix, Renolit, Romira, RTP, Sabic, Sirmax, Sitraplas, Sumika, Treffert, Wandaa, Washington Penn ve Wells Plastics öne çıktığını ifade etti.

   Ayrıca, plastik geri dönüşümü ve atık yönetimi alanından çok sayıda önde gelen şirket, Messe Essen’deki eş zamanlı gerçekleştirilecek Plastics Recycling World etkinliğine katılmak için şimdiden kayıt yaptırdı. Bunlar arasında Aage Vestergaard Larsen, Acteco, Alrek, APK, ARN, Attero, Axion, Galloo, Interseroh, Kolthoff, Lankhorst Geri Dönüşüm Ürünleri, Müller-Guttenbrunn, Ravago, Remo Milieubeheer, RSH Polymere, Sobernheimer Rohstoff-Kontor, Suez, Tivaco, TM Geri Dönüşüm, Tönsmeier, Veolia, Wipag ve diğerleri öne çıkmakta.

   Etkinlikler ayrıca, polimer teknolojisindeki son gelişmeler ve plastik geri dönüşümü hakkında bilgi edinmek isteyen çok sayıda plastik işleme, son kullanıcı ve marka sahiplerinin ilgisini de çekiyor. Bunlar arasında yer alan bazı firmalar Amtico, Bischof + Klein, Coca-Cola, Electrolux, Heineken, Johnson & Johnson, Kraft Heinz, Lego, Logoplaste, Mars Petcare, Mauser, McBride, Metro, P&G, PepsiCo, Reckitt Benckiser, Rehau, Renault, RPC, Schur Esnekler, Tarkett, Tetra Pak ve Unilever.

   AMI Fuarlar Müdürü Rita Andrews’a göre, “Compounding World Fuarı ve Plastics Recycling World Fuarı’nda 180’den fazla katılımcı yer alacak, ayrıca teknik sunumlar, forumlar ve eğitim seminerleri düzenleyen üç konferans salonumuz olacak” ifadelerini kullandı.

   Tüm konferans oturumlarının ücretsiz olacağı etkinliklerde ayrıca, 27 Haziran’da fuarların ilk günü sonunda ziyaretçiler ve katılımcılar için bir kokteyl gerçekleştirilecek.

   Compounding World Fuarı’nı ziyaret etmek için http://bit.ly/cwe-get-ticket bağlantısı üzerinden, Plastics Recycling World Fuarı’nı ziyaret etmek için http://bit.ly/prwe-get-ticket bağlantısı üzerinden ziyaretçi kayıtları yapılabilir.

   Ayrıca fuarlarda katılımcı olarak yer almak için fuarın medya partneri olan plastonline sizlere bu konuda destek olmaktan memnuniyet duymakta. Katılımcı ön bilgilendirmesi ve başvurusu için destek@plastonline.com üzerinden iletişime geçilebilir.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ