CWE ve PRW Fuarlarından başarılı başlangıç

  CWE ve PRW Fuarlarından başarılı başlangıç
   Poex

   İngiliz araştırma ve danışmanlık şirketi AMI tarafından ilk kez düzenlenen Compounding World Expo ve Plastics Recycling Fuarları 27-28 Haziran 2018 tarihlerinde Almanya’da Messe Essen’de 184 firmanın ve 4 bini aşkın ziyaretçinin katılımı ile gerçekleştirildi.

   Kompaund ve geri dönüşüm üzerine odaklanmış Almanya’nın Essen kentinde düzenlenen fuarlara gelen ziyaretçilerin yüzde 42’sini Almanya içi gelen ziyaretçiler oluştururken, gelen ziyaretçilerin yarısını AB bölgesi, yüzde 8’ini ise diğer kıtalardan gelen ziyaretçiler oluşturdu. Avrupa dışından gelen ziyaretçilerin ağırlığı Güney Afrika, Brezilya, Çin ve Kore gibi uzak destinasyonlardan sağlandı.

   AMI’nin Fuarlardan Sorumlu Başkanı Rita Andrews’a göre, “Uluslararası plastik geri dönüşüm ve kompaund endüstrileri tarafından çok iyi desteklenmiş olan ilk organizasyondaki sonuçlardan son derecek memnunuz. Katılımcılar ve ziyaretçiler Essen’de gerçekleştirilen görüşmelerden son derece olumlu geri dönüşler yapıyor” dedi.

   Andrews; “Katılımcılar, etkinliğin iki günü de yüksek kaliteli temaslarla çok sayıda toplantı yaptıklarını bildirdiler. Katılımcıların yüzde 60’ından fazlası, 17-18 Haziran 2020 tarihlerinde Messe Essen’e tekrar geri dönerek organizasyonun ikinci edisyonu için katılım göstereceğini teyit ettiler. Öte yandan Compounding World Expo ve Recycling World Expo fuarlarının bir sonraki etkinliği 8-9 Mayıs 2019 tarihlerinde ABD’nin Ohio kentinde organize ediliyor” açıklamasında bulundu.

   Bühler’in Segment Geliştirme Müdürü Bernhard Gabauer organizasyonun bir gününde NPE’de bir haftada gelen ziyaretçiden çok daha nitelikli ziyaretçiyi ağırladıklarını belirtirken Leistritz Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Dagmar Kirchof fuarın tek salonda sektörün ihtiyacı olan her şeye odaklanmış bir yapıda olduğuna dikkat çekti.

   Essen’deki her biri 250 kişiye kadar kapasitede bulunan üç konferans alanında sektörlerle ilgili çeşitli teknolojileri ve pazar fırsatlarını kapsayan bir dizi sunum da gerçekleştirildi.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

    

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ