Dünyanın en büyük ambalaj fuarı kışa ertelendi

  Dünyanın en büyük ambalaj fuarı kışa ertelendi
   Poex

   Messe Düsseldorf tarafından Almanya’nın Düsseldorf kentinde Mayıs ayında düzenlenmesi planlanan dünyanın en büyük ambalaj endüstrisi fuarı interpack dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sebebiyle 25 Şubat – 3 Mart 2021 tarihleri ​​arasında gerçekleşmesi üzere ertelendi.

   Ertelenme kararını yorumlayan Messe Düsseldorf Yönetim Kurulu Başkanı Werner M. Dornscheidt, “Karar, danışma kurulumuz ve destekçi derneklerimizle yakın istişare içinde alınmıştır” dedi.

   interpack’in sektör paydaşları fuarı erteleme kararını destekliyor ve sorumlularla birlikte gelecek yıl başarılı bir etkinliğe güveniyor.

   interpack 2020 Başkanı Christian Traumann interpack Fuarı’nın erteleme kararı ile ilgili fuarın uluslararası ambalaj endüstrisi için en önemli etkin olduğuna dikkat çekti ve 2021 Şubat ayına ertelenen etkinliğin sürdürülebilirlik gibi sektörü tanımlayan konuları tartışmak ve uygun çözümler sunmak için sabırsızlandıklarını paylaştı.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ