EGEPLASDER’de Erol Paksu dönemi devam ediyor

EGEPLASDER’de Erol Paksu dönemi devam ediyor
Poex

Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği’nin (EGEPLASDER) 7’nci olağan Genel Kurulunda, kuruluşundan itibaren başkanlık yapan Erol Paksu’nun hazırladığı tek liste oybirliğiyle kabul edildi.

Ege Bölgesi Sanayi Odası Meclis Başkanı Salih Esen’in öncülüğünde 2001 yılında plastik sektörünün gelişimine katkıda bulunmak amacıyla kurulan EGEPLASDER, bugün 100’e yakın güçlü üyesiyle sektörün geleceğine yön verirken, yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılarak Türk plastik sektörünün tanıtımına da destek oluyor.

Divan Başkanlığı’nı EBSO Başkan Yardımcısı Erdoğan Çiçekçi’nin yaptığı genel kurulda, ithalat-ihracat birimleri ve komisyonlar aracılığıyla, üyelere her türlü danışmanlık hizmeti vereceklerini belirten Başkan Erol Paksu, “Bizi destekleyen, birikimlerini bizimle paylaşan üyelerimize teşekkür ederiz. Önümüzdeki dönemde de bölgemiz plastik sektörünün güçlenmesi ve üyelerimizin sorunlarının çözümü için çalışacağız. Üyelerimizin işlerini daha da büyütmeleri için yeni pazar arayışları içeren projeleri hayata geçirmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca üye firmalarımızın yeni yatırımlara başlamak üzere olduğu, alt yapı çalışmaları tamamlanan Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde, yeni katılımlarla derneğimizin üye sayısını da artıracağız” dedi.Yönetim Kurulu ile birlikte başarılı işlere imza atmaya devam edeceklerini söyledi.

EGEPLASDER’in bugüne kadar fuar organizasyonları, çeşitli toplantılar, üniversite-sanayi işbirlikleri ve sektörel projeler yürüttüğünü de sözlerine ekleyen Paksu, “Kurucu üyesi olduğumuz PLASFED’in daha etkin olması için de çaba harcayacağız. İZFAŞ ile birlikte 2015 yılında İzmir’de gerçekleştirilecek olan “PLASTECH” fuarı için şimdiden çalışmalara başladık. Bu fuar sayesinde İzmir’in ve sektörümüzün kazanacağını düşünüyoruz, bu konuda bizden desteklerini esirgemeyen sektör firmalarımız başta olmak üzere Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO), İzmir Ticaret Odası (İTO), Ege İhracatçı Birlikleri (EİB)’ne teşekkür ederiz” şeklinde konuştu. 

Erol Paksu’nun başkanlığındaki EGEPLASDER Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Başkan Yardımcıları Şener Gençer, Hakkı Türker, M.Kazım Sertdemir, Fatih Keçeci ile Genel Sekreter Gülçin Güloğlu, Sayman Anıl Türksoy, Erol Amado, Ahmet Yalçınkaya, Altan Çığırgil, Güven Toyman, Lütfü Büyükkasap ve Mustafa Turgut

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ