Eurotec’ten tasarımcılara yararlı kaynak

  Eurotec’ten tasarımcılara yararlı kaynak
   Poex

   Bir çok farklı endüstri uygulaması için yenilikçi ve terzi işi teknik termoplastikler sunan Eurotec Mühendislik Plastikleri plastik ürün ve kalıp tasarımcıları için faydalı olacak bir kaynak yayınladı.

   Plastik ürün imalatında seçilen hammaddenin yanı sıra nihai ürünün güçlü bir plastik tasarımına sahip olması gerektiğini önemseyen Eurotec, iş ortaklarının pazarda başarılı bir şekilde rekabet edebilmeleri için “Parça Tasarım Kılavuzu” yayınladı.

   Türkçe ve İngilizce dillerinde, şirket internet sitesi www.eurotec-ep.com üzerinden ulaşılabilir kılavuz; parça tasarımındaki et kalınlıkları, vida yuvaları, federler, delik ve boşluklar gibi parça tasarımının temel ilkelerinden montaj uygulamalarına, boyama-markalama gibi üründe son uygulamalara kadar tasarımcılara önemli ipuçları veriyor.

   Sürdürülebilir malzeme çözümlerini dünyanın en büyük plastik fuarı K 2022’de sergileyecek olan Eurotec, 19-26 Ekim 2022 tarihleri arasında Almanya’da, Messe Düsseldorf’ta yer alacak.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   pagder

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ