Evden çalışma dönemi mobilya tercihlerini etkiledi

Evden çalışma dönemi mobilya tercihlerini etkiledi
Poex

Covid-19 salgını ile başlayan evden çalışma dönemiyle birlikte birçok alışkanlığımız değişkenlik gösterdi. Türkiye’nin ilk plastik bahçe mobilyaları üretimi ile sektörün lideri Işılplast, Siesta markasıyla, tasarım ve konforu buluşturan koleksiyonunda iç ve dış mekanlarda ofis alanlarına uygun çözümler sunmaya devam ediyor.

Yaz aylarında iç mekanların yanı sıra yazlık ev, balkon ve bahçe gibi dış mekanlara uygun ürünler tasarlayarak faaliyetlerine devam ettiklerini söyleyen Işılplast Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Işıldar, bahar ve yaz aylarında çalışma alanlarının balkon ve bahçeler olduğunu, kapalı mekanlarda ve ofislerde ise sosyal mesafe kuralına uyularak açık alanlarda toplantıların gerçekleştiğini sözlerine ekledi.

Bahçe mobilyalarına talebin geçen yıla oranla yüzde 50 arttığına dikkat çeken Işıldar, “Her mekana uyumlu, yer kaplamayan katlanır masa ve sandalyelere talepler artış gösterdi. Dış mekanlar için kolay temizlenebilen, olumsuz hava koşullarından etkilenmeyecek polipropilen ve file kumaştan tasarlanan ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor” dedi.

Yüzden fazla ülkede 500 satış noktasında ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunan Işılplast, iç ve dış mekanlarda çalışma ve toplantı alanlarına uygun ürünler tasarlıyor. Beden yapısına uyumlu ergonomik tasarımı, kolay temizlenebilen yapısı ve farklı renk seçenekleriyle, Marcel, Lucy Sky, Air, Air XL, Mila ve Box tasarımlarını pazara sunan Işılplast çalışma alanlarını daha da konforlu hale getiriyor.

Üretim tekniği, malzeme kalitesi ve kullanışlı tasarımları ile farklı yaşam alanlarında, özel tasarımlarıyla, hayatı kolaylaştıran Işılplast işlevsel çözümler geliştirmeye devam ediyor. 2019 yılı itibariyle Turquality’nin markalaşma programına dahil olan firma, Euroleague Avrupa Basketbol Şampiyonası’nın global sponsorları arasında yer alıyor.

 

Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ