EVSİD’de Talha Özger dönemi

  EVSİD’de Talha Özger dönemi
   Poex

   Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği (EVSİD) 3.Olağan Genel Kurul Toplantısını, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, sivil toplum kuruluşlarının başkanları, sektör temsilcileri ve üyelerinin katılımıyla tamamladı. Yapılan seçim sonucu önceki dönem Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Talha Özger üç yıllığına başkanlığa seçildi.

   3 yılda, 17 ülkede, 30 organizasyon gerçekleştirildi

   Genel kurul toplantısı ardından açıklamalarda bulunan EVSİD Başkanı Talha Özger; “Öncelikle derneğimizin 2018-2021 döneminde görev yapmış olan başta Yönetim Kurulu Başkanımız Burak Önder olmak üzere, tüm Başkan Vekillerimiz ve Yardımcılarımıza, Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu ile Komite üyelerimize, verdikleri hizmet ve emeklerden dolayı teşekkür ederiz. Pandemiye rağmen 3 yıl gibi kısa bir sürede 17 ülkede 30 organizasyon gerçekleştiren, yurt içinde nitelikli projelere imza atan, sektörümüzü her platformda başarıyla temsil eden meslektaşlarımızın sektörümüze ve ülkemize katkılarını unutmayacağız” dedi.

   Özger: “EVSİD’in misyonu ülke markamızı tanıtmak”

   EVSİD olarak alışagelmiş ticaret anlayışından, fuarlardan, heyetlerden tamamen farklı modeller oluşturduklarını ve ihracatlarına katkı sağladıklarına değinen EVSİD Başkanı Özger, “Avrupa’dan Güney Amerika’ya Sahra Altı Afrika’dan Uzakdoğu’ya kadar Türk ev ve mutfak eşyaları sanayicilerini, ihracatçılarını ve en önemlisi ülke markamızı tanıtmayı, geliştirmeyi kendimize misyon edindik. Yürütmüş olduğumuz proje ve organizasyonların nitelikli ve sonuç odaklı olması için bugüne kadar nasıl çok çalıştıysak, yeni yönetimimizle de aynı şekilde devam edeceğiz. Yine hep birlikte, kenetlenerek, birlikte çalışarak birbirimize tam destek sağlayarak Türk ev ve mutfak eşyaları sektörünün gücünü tüm dünyada tanıtmaya devam edeceğiz. Yürütmüş olduğumuz proje ve organizasyonların nitelikli ve sonuç odaklı olması için bugüne kadar nasıl çok çalıştıysak, yeni yönetimimizle de aynı şekilde devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

   Talha Özger Kimdir?

   Adıyamanlı bir ailenin en büyük oğlu olan Talha Özger, mutfağın en genç sanayicilerinden. Babasının Tahtakale’de kurduğu OMS Paslanmaz Mutfak Araçları firmasını dördüncü kuşağa taşımanın hayalini kuran Özger üniversite eğitimini Amerika’da aldı. EVSİD Başkanlığının yanı sıra İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği’nde de yönetim kurulu üyeliği görevini sürdüren Özger, sivil toplum hayatında aktif rol oynuyor.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ