GEPOSB, Osman Erkan ile devam dedi

GEPOSB, Osman Erkan ile devam dedi
Poex

GEPOSB Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi yapılan olağan genel kurul ile başkanını seçti. İki listenin yarıştığı kongrede mevcut başkan Osman Erkan 6 oy farkla yeniden başkan seçildi.

Türkiye’nin en önemli sanayi bölgelerinden birisi olan Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi 200′e yakın üyenin katıldığı kongre ile başkanını belirledi. Mevcut Başkan Osman Erkan ve Aynur Ayhan’ın GEPOSB başkanlığı için yarıştığı seçime üyeler yoğun ilgi gösterdi. Yapılan seçim oylama sonucunda mevcut başkan Osman Erkan 71 oy alarak yeniden başkanlığa seçildi. Diğer başkan adayı Aynur Ayhan ise sadece 65 oy alabildi. Yeniden başkanlığa seçilen Erkan kendilerine destek veren, vermeyen herkese teşekkür etti.

Erkan: “Hizmetlerimiz devam edecek.” 

Yeniden başkan seçilen Osman Erkan; “Sanayicilerimizin desteği ile çok büyük hizmetler yaptık. Eğitim alt yapı çevre, sosyal donatı alanları gibi, hayati önemli olan hizmetleri yaptık. İdare binası inşaatımıız hızla devam ediyor. Tır parkımız ve kantar hizmetimiz, önemli bir itiyacı giderdi. Sanayicilerimizin rahat ve huzur içerisinde dinlenmelerini sağlamak için Orman Bakanlığından kiraladığımız 26 dönüm yer üzerine 8 bin fidan diktik.  Burada spor aktiviteleri yapılacak alanlar, kır kahvesi ve hizmet alanları düzenleyerek önümüzdeki günlerde hizmete açılacak hale getirdik.11 binden fazla insanın çalıştığı, Osb’miz için büyük ihtiyaç olan camimimizi modern mimarisi ile tamamlayarak ibadete açtık. Diğer çalışmalarımız hızla devam ediyor. Bütçemizi dikkatli kullanıp, israf etmeden bu hizmetleri yapıyoruz. Bizlere güvenen ve destek olan sanayicilerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

GEPOSB Yönetim Kurulu aşağıdaki isimlerden oluşmuştur;

Osman Erkan (Üner Plastik)
Hüseyin Deniz Ülgen (Çakıcı Kalıp Sanayi A.Ş)
Zihni Özcan (Güçsan Plastik A.Ş)
Fuat Karaca  (Onka Elektrik)
Muhlis Alptekinler (Ünimetal A.Ş.)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ